Верона — Болонья — 0:0. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-18 23:46 18 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Болонья — 0:0. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

18 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Болонья (Італія).

Верона - Болонья - 0:0. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаВерона - Болонья - 0:0. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 4-й тур

Верона (Італія) — Болонья (Італія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Давидович (18), Віктор Крістіансен (37), М. Бароні (45+4), Давіде Фараоні (50), С. Пош (73), Сердар (90+3), Т. Суслов (90+3)

Огляд матчу Верона — Болонья:

Верона і Болонья зійшлися в напруженому і конкурентному матчі Серії А на легендарному стадіоні Марк’Антоніо Бентегоді. Обидві команди проявили неабияку рішучість і майстерність, що призвело до напруженої боротьби, яка завершилася з рахунком 0:0. Початок матчу був неспокійним: на 18-й хвилині жовту картку отримав гравець «Верони» П. Давидович за необережний рух. Гра тривала, обидві команди створювали гольові нагоди, але на 29-й хвилині І. Хієн із «Верони» вирішив, що він переломив ситуацію, але його гол було скасовано через порушення «поза грою». На 36-й хвилині «Верона» зробила першу заміну в матчі, замінивши Д. Лазовича на Я. Дойга. Незабаром після цього гравець «Болоньї» В. Крістіансен отримав жовту картку на 37-й хвилині, що посилило напругу в грі. Під кінець першого тайму веронський футболіст М. Бароні також отримав жовту картку на 45-й хвилині. Другий тайм розпочався так само, як і перший: на 50-й хвилині веронський футболіст Д. Фараоні був попереджений жовтою карткою. Після цього «Болонья» вирішила провести заміни: на 60-й хвилині Л. Де Сільвестрі та Й. Карлссон замінили С. Поша та Р. Орсоліні. Поша і Р. Орсоліні відповідно.

Верона також зробила зміни, замінивши Д. Фараоні на Ф. Терраччано і випустивши Ф. Бонаццолі замість М. Джурича на 62-й хвилині. На 70-й хвилині «Верона» ввела в гру ще дві заміни — М. Фолоруншо та О. Дуду, намагаючись знайти переломний момент. На 73-й хвилині жовту картку отримав гравець «Болоньї» С. Пош, що додало до зростаючої кількості вилучень у матчі. На 77-й хвилині «Болонья» зробила третю заміну: Д. Ндойє замінив Г. Фаббіана. Обидві команди продовжували наполегливо боротися, але на 80-й хвилині «Болонья» вирішила провести додаткові заміни: Р. Калафіорі вийшов замість В. Крістіансена, а Р. Фройлер — замість Н. Моро. Розчарування веронців посилилося, коли на 90-й хвилині жовті картки отримали С. Сердар і Т. Суслов. Сердар і Т. Суслов, поповнивши список попереджень, накопичених за матч. Незважаючи на кілька гольових моментів, обидві команди так і не змогли забити, і матч завершився безгольовою нічиєю. Незважаючи на те, що жодна з команд не змогла домогтися бажаного результату, матч продемонстрував гостру конкуренцію і високу якість футболу в Серії А. І «Верона», і «Болонья» можуть отримати позитивні моменти зі своїх виступів і постаратися розвинути їх у найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Верона, Болонья — Наполі.