Гранада — Жирона — 2:4. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-19 00:01 18 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і ... Гранада — Жирона — 2:4. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

18 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і Жирона (Іспанія).

Гранада - Жирона - 2:4. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистикаГранада - Жирона - 2:4. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 5-й тур

Гранада (Іспанія) — Жирона (Іспанія) — 2:4 (0:3)
Голи: Узуні (63), Бойє (85) — Циганков (22), Savio (31), Давид Лопес (34), Ян Коуто (89)

Предупредження: Узуні (23), O. Мелендо (33), Ян Коуто (72), Хуанпе (90+4), Еррера (90+7)

Огляд матчу Гранада — Жирона:

У захопливому футбольному матчі між командами «Гранада» і «Жирона» вболівальники стали свідками бурхливих емоцій і шквалу голів. Матч, що проходив на стадіоні Estadio Nuevo Los Cármenes, був частиною престижної Ла Ліги. Коли команди вийшли на поле, атмосфера в залі була напруженою і передчутливою. І «Гранада», і «Жирона» були сповнені рішучості здобути перемогу, що створювало напружену боротьбу. Дія розпочалася на 22-й хвилині, коли гравець «Жирони» В. Циганков забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу. Команда «Гранада» спробувала відігратися, але її зусилля були придушені, коли вже за хвилину М. Узуні отримав жовту картку. На 33-й хвилині О. Мелендо (Granada CF) також отримав попередження. Жирона скористалася цим відволікаючим моментом: на 31-й хвилині Савіо забив другий гол, а на 34-й хвилині Д. Лопес забив ще один. У перерві рахунок на табло був жахливим — 0:3 на користь «Жирони». Однак «Гранада» не змирилася з поразкою і на 62-й хвилині зробила дві заміни. В. Діас і Х. Кальєхон вийшли замість Р. Торрента і Г. Вільяра, надавши команді нових сил. Їхні зусилля принесли свої плоди: на 63-й хвилині «Гранада» почала атаку у відповідь — М. Узуні вразив ворота суперника.

Незважаючи на цей гол, «Жирона» не збиралася втрачати свою перевагу і зробила три заміни на 68-й і 71-й хвилинах. В. Циганков вийшов замість Порту, А. Довбик замінив К. Стуані, а І. Мартін був замінений на Ю. Ерреру. Під час матчу спалахували конфлікти, внаслідок чого Р. Торрент (Granada CF) і Ю. Куто (Girona) отримали жовті картки на 71-й і 72-й хвилинах відповідно. На 75-й хвилині «Гранада» зробила четверту заміну, замінивши А. Пуертаса на О. Мелендо. «Гранада» продовжувала йти вперед і на 83-й хвилині зробила ще дві заміни. К. Нева і Б. Сарагоса були замінені на Ф. Дідью та А. Фернандеса. Атакувальні дії принесли свої плоди: на 85-й хвилині Л. Бойє добив м’яч у сітку, скоротивши розрив у рахунку, але «Жирона» не здавалася і на 89-й хвилині забила ще один гол у ворота суперника, автором якого став Ю. Коуто. На 90-й хвилині обидві команди провели останні заміни: у «Жирони» замість Хуанпе вийшов Д. Блінд, а замість Валерія — Савіо. Наприкінці матчу Хуанпе і Й. Еррера отримали жовті картки. Захопливий поєдинок між командами «Гранада» та «Жирона» продемонстрував напружений характер Ла Ліги. Попри неймовірну спробу «Гранади» відігратися, «Жирона» здобула перемогу з рахунком 2:4. І гравці, і вболівальники залишали стадіон із незабутніми спогадами про матч, сповнений драматизмом, голами та видатними результатами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лас-Пальмас — Гранада, Жирона — Мальорка.