Шахтар — Порту — 1:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-09-19 23:57 19 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Порту (Португалія). ... Шахтар — Порту — 1:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

19 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Порту (Португалія).

Шахтер - Порту - 1:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаШахтер - Порту - 1:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Шахтар (Донецьк) — Порту (Португалія) — 1:3 (1:3)
Голи: Келсі (13) — Галено (8), Галено (15), Таремі (29)

Попередження: Девід Кармо (4), Сікан (6), T. Stepanenko (31), Жоао Маріо (54), Юхим Конопля (76)

Огляд матчу Шахтар — Порту:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на стадіоні «Фолькспаркштадіон», донецький «Шахтар» зустрівся з ФК «Порту», що призвело до напруженого протистояння команд. У перерві рахунок був 1:3 — «Порту» заволодів перевагою на початку матчу, і в основний час рахунок був таким самим. Матч розпочався з високої інтенсивності та цілеспрямованості обох команд. Першу картку було показано не одразу: вже через чотири хвилини після початку гри жовту картку отримав гравець «Порту» Д. Кармо. Незабаром на 6-й хвилині попередження отримав і гравець донецького «Шахтаря» Д. Сікан. Протягом перших десяти хвилин «Порту» вдалося забити гол, який вдало реалізував Гальєно. Не бажаючи залишатися осторонь, донецький «Шахтар» швидко відповів голом К. Келсі на 13-й хвилині, повернувши грі азарт. Проте, Галеньо продовжив свою вражаючу гру і на 15-й хвилині забив ще раз, відновивши перевагу своєї команди. На 29-й хвилині португальці ще більше збільшили свою перевагу, коли М. Таремі вразив ціль, залишивши донецький «Шахтар» у меншості — 1:3. Під кінець першого тайму напруга почала наростати, внаслідок чого на 31-й хвилині жовту картку отримав гравець донецького «Шахтаря» Т. Степаненко. Степаненко. Усі надії на продовження боротьби були припинені, і на перерву команди пішли за рахунку 1:3. У другому таймі обидві команди провели шквал замін.

ФК «Порту» зробив першу заміну відразу після перерви, замінивши Зайду на Венделла. Донецький «Шахтар» також здійснив потрійну заміну на 65-й хвилині, замінивши С. Лемкіна, І. Азаровича та О. Бондаренка на К. Келсі, О. Кащука. Келсі, О. Кащука і Т. Степаненка. Час минав, обидві команди продовжували запекло битися, відчайдушно шукаючи будь-яку можливість змінити результат матчу. На 73-й хвилині ФК «Порту» зробив другу і третю заміни, замінивши Івана Хайме на Ніко, а Жоао Маріу на Ж. Санчеса. Санчеса. На 76-й хвилині донецький «Шахтар» зробив і четверту заміну, замінивши Ю. Коноплю на Г. Гочолейшвілі. На тлі наростаючого напруження Ю. Конопля незабаром після заміни дістав жовту картку, що посилило невдоволення донецького «Шахтаря». На 81-й хвилині Егінальдо замінив Д. Сікана, і донецький «Шахтар» спробував відігратися. На останніх хвилинах гри обидві команди провели останні заміни. ФК «Порту» замінив А. Франко на Г. Борхеса на 82-й хвилині, а донецький «Шахтар» випустив Ф. Консейкао замість Галено на 90-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, обидві команди не змогли змінити рахунок у другому таймі. У матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Фолькспаркштадіон» «Порту» здобув впевнену перемогу над донецьким «Шахтарем» із рахунком 3:1. Матч продемонстрував неприборканий дух обох команд: «Порту» продемонстрував клінічний фініш, а донецький «Шахтар» боровся до фінального свистка. Упродовж змагань обидві команди прагнутимуть винести уроки з цього матчу та покращити свої виступи в майбутніх поєдинках.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Антверпен — Шахтар, Порту — Барселона.