Лаціо — Атлетіко — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-09-19 23:59 19 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Атлетіко (Мадрид). ... Лаціо — Атлетіко — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

19 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Атлетіко (Мадрид).

Лацио - Атлетико - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаЛацио - Атлетико - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Лаціо (Рим) — Атлетіко (Мадрид) — 1:1 (0:1)
Голи: Ivan Provedel (90+5) — П. Барріос (29)

Попередження: Сімеоне (21), А. Грізманн 1 (26), M. Саррі (37), Семюел Ліно (67), C. Нерухомий (84), Patric (84), Корреа (90+4)

Огляд матчу Лаціо — Атлетіко:

Захоплива нічия між командами «Лаціо» та «Атлетіко Мадрид» у матчі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА На «Стадіо Олімпіко» відбувся захопливий поєдинок: «Лаціо» приймав мадридський «Атлетіко» у матчі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА. Обидві команди прагнули завоювати три очки, і гра обіцяла бути захопливою від початку і до кінця. У перерві гості вели з рахунком 1:0, але внаслідок вражаючої відповідної атаки «Лаціо» матч завершився внічию 1:1. Матч розпочався жваво, обидві команди демонстрували атакувальні дії. Однак перший гол на свій рахунок записав мадридський «Атлетіко». На 29-й хвилині Патрік Барріос вразив ворота гостей, вивівши їх уперед. Захист «Лаціо» ледве стримував натиск «Атлетіко», внаслідок чого жовті картки отримали М. Саррі на 37-й хвилині, К. Іммобіле та Патрік на 84-й хвилині. Перед самою перервою «Лаціо», відчуваючи тиск, зробив першу заміну, замінивши Л. Пеллегріні на М. Лаццарі, намагаючись посилити атаку. Однак рахунок у перерві так і залишився 1:0 на користь «Атлетіко Мадрид». У другому таймі «Лаціо» з новою силою взявся за справу, намагаючись відіграти відставання. На 62-й хвилині у складі «Лаціо» з’явився Феліпе Андерсон, який надав атаці нової енергії.

Відчувши необхідність зміни підходу, «Лаціо» зробив ще дві заміни: Д. Камада замінив М. Гуендузі. Під час гри напруга стала наростати, що призвело до жовтої картки для гравця «Атлетіко Мадрид» С. Ліно на 67-й хвилині. Обидві команди вели запеклу боротьбу за контроль, і на 75-й хвилині замість А. Корреа в півзахисті з’явився А. Вітсель. На 76-й хвилині «Лаціо» зробив ще дві заміни в надії знайти переломний момент. М. Вечіно і М. Дзакканьї замінили Д. Катальді і Педро відповідно. Заміни принесли свої плоди — на останніх секундах зустрічі І. Проведель забив вирішальний м’яч, забезпечивши господарям заслужене очко. Матч завершився внічию 1:1, що відображає напруження боротьби. Обидві команди демонстрували свою рішучість і майстерність упродовж усіх дев’яноста хвилин, і хоча вони прагнули більшого, могли задовольнятися очком, здобутим з великими труднощами. Загалом «Лаціо» та «Атлетіко Мадрид» подарували вболівальникам захопливий поєдинок у Лізі чемпіонів УЄФА. Матч продемонстрував невблаганний характер європейського футболу, а обидві команди показали, що здатні боротися на найвищому рівні. По ходу турніру буде цікаво подивитися, як виступлять ці дві команди і чи зможуть вони забезпечити собі місце в нокаут-стадії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Селтік — Лаціо, Атлетіко — Фейєноорд.