ПСЖ — Боруссія Д — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-09-20 00:00 19 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Боруссія Д ... ПСЖ — Боруссія Д — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

19 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Боруссія Д (Дортмунд).

ПСЖ - Боруссия Д - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаПСЖ - Боруссия Д - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

ПСЖ (Париж) — Боруссія Д (Дортмунд) — 2:0 (0:0)
Голи: Мбаппе (49), Хакімі (58)

Предупредження: Шлоттербек (66), Е. Кан (67), Райерсон (89)

Огляд матчу ПСЖ — Боруссія Д:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА проти дортмундської «Боруссії» на легендарному стадіоні «Парк де Пренс» перемогу здобув «Парі Сен-Жермен». За рахунку 0:0 у перерві матчу «Парі Сен-Жермен» здобув перемогу з рахунком 2:0. Обидві команди розпочали матч із високою інтенсивністю, прагнучи якомога швидше здобути перемогу. На 14-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив першу заміну: М. Сабітцер замінив Ф. Нмеша, сподіваючись змінити динаміку гри. Однак у першому таймі жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. Другий тайм розпочався з несподіваного повороту. На 49-й хвилині у ворота «Парі Сен-Жермен» було призначено пенальті, що дало їм можливість вийти вперед. К. Мбаппе впевнено вийшов на ударну позицію і класно реалізував пенальті, чим викликав захоплення глядачів. Не задовольняючись перевагою в один гол, «Парі Сен-Жермен» продовжив наступ. На 58-й хвилині А. Хакімі вдало реалізував гол, подвоївши перевагу і вивівши команду в лідери. Дортмундська «Боруссія», намагаючись повернутися в гру, провела дві швидкі заміни на 62-й хвилині.

Замість Н. Фулкруга і М. Реуса в гру були введені Д. Мален і Й. Брандт, що додало атакувальній лінії свіжих сил. Однак на 66-й і 67-й хвилинах матч набув суперечливого обороту, коли два гравці «Боруссії» — Н. Шлоттербек і Е. Кан — отримали жовті картки. Це ще більше підірвало їхні надії на успіх. Дортмундська «Боруссія» не здавалася і на 76-й хвилині зробила ще дві заміни: Е. Кан і М. Вольф змінили Ж. Биное-Гіттенса і Р. Бенсебаіні. Ці заміни мали активізувати гру команди, але надійна оборона «Парі Сен-Жермена» витримала. «Парі Сен-Жермен» також зробив три пізні заміни, прагнучи зміцнити свою перевагу. На 80-й хвилині замість Г. Рамоса і Лі Канг-Іна в гру вступили Р. Коло Муані і Вітінья. Пізніше, на 88-й хвилині, замість Д. Перейри вийшов Л. Ернандес. Ближче до кінця матчу напруга наростала, і на 89-й хвилині жовту картку отримав гравець дортмундської «Боруссії» Ж. Райерсон. Незважаючи на всі зусилля, дортмундська «Боруссія» не змогла відігратися, і «Парі Сен-Жермен» заслужено вийшов переможцем. Матч продемонстрував майстерність і цілеспрямованість обох команд, і в підсумку «Парі Сен-Жермен» здобув перемогу над непоступливою дортмундською «Боруссією» з рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — ПСЖ, Боруссія Д — Мілан.