«Воротар» Лаціо на останніх хвилинах приніс своїй команді нічию в матчі з «Атлетіко» в Лізі чемпіонів (ВІДЕО)

2023-09-20 07:42 Феноменальним чином завершився один із учорашніх матчів 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, у якому римський ... «Воротар» Лаціо на останніх хвилинах приніс своїй команді нічию в матчі з «Атлетіко» в Лізі чемпіонів (ВІДЕО)

Феноменальним чином завершився один із учорашніх матчів 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, у якому римський «Лаціо» приймав мадридський «Атлетіко».

У компенсований час другого тайму, коли рахунок на табло був 1:0 на користь гостей, воротар римлян Іван Проведель вирішив під’єднатися до розіграшу кутового своєї команди та, зрештою, ударом головою відправив м’яч у сітку воріт «Атлетіко», тим самим принісши «Лаціо» нічию, 1:1.