Йожеф Сабо: «Порту» нагадав мені «Динамо» Лобановського»

2023-09-20 17:32 Колишній тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо висловився про поразку «Шахтаря» у стартовому поєдинку Ліги чемпіонів від ... Йожеф Сабо: «Порту» нагадав мені «Динамо» Лобановського»

Колишній тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо висловився про поразку «Шахтаря» у стартовому поєдинку Ліги чемпіонів від «Порту» (1:3).

Йожеф Сабо

— Перший тайм нагадав мені ігри «Динамо» за Лобановського — спортивна злість, агресія, швидкість, пресинг, що давало змогу домагатися переваги і результату вже в першій половині гри. На жаль, але такою командою був «Порту», а не «Шахтар». Для втілення такої тактики, крім високого рівня майстерності гравців, командної зіграності та швидкості, необхідно мати хорошу фізичну підготовку.

«Шахтар» у першому таймі блиснув тільки одного разу, коли провів гольову атаку і зрівняв рахунок, весь інший час домінували гості. Після перерви гості з Португалії грали вже за рахунком, дозволивши «Шахтарю» спробувати хоч якось виправити ситуацію. «Гірникам», на мій погляд, насамперед необхідно звернути увагу на лінію оборони. Захисники нервували, не встигали перекривати свої зони, помилялися.

Думаю, Леувен прекрасно розуміє причини прогалин у грі команди, робить наголос на фізпідготовку, що важливо в сучасному футболі. Агресивність, швидкість мислення в грі, пресинг, якість володіння м’ячем — ось що необхідно команді, а для цього необхідна праця, і чимала, на тренуваннях.

Конфлікт між гравцями та тренером? Якщо у футболістів виникають питання, претензії, то їх треба вирішувати до гри. Тренер і гравці «Шахтаря» — це єдине ціле, разом вони зуміють перебудувати командну гру на сучасний рівень, але для цього потрібен час. Бажаю успіхів «Шахтарю», гідно представити нашу країну в матчах Ліги чемпіонів, — сказав Йожеф Йожефович.