Галатасарай — Копенгаген — 2:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-09-20 21:42 20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Галатасарай (Стамбул) і Копенгаген (Данія). ... Галатасарай — Копенгаген — 2:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Галатасарай (Стамбул) і Копенгаген (Данія).

Галатасарай - Копенгаген - 2:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаГалатасарай - Копенгаген - 2:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Галатасарай (Стамбул) — Копенгаген (Данія) — 2:2 (0:1)
Голи: Sacha Boey (86), Тете (88) — Ельюнуссі (35), Діогу Гонсалвеш (58)

Попередження: Лукас Лераже (11), Х. Зієч (39), E. Jelert (52), K. Diks (73), E. Jelert (73), Sérgio Oliveira (77), Біргер Мелінг (82)

Огляд матчу Галатасарай — Копенгаген:

У захопливому матчі, що відбувся на стадіоні Rams Global Stadium, у Лізі чемпіонів УЄФА зійшлися команди «Галатасарай» і «Копенгаген». У перерві рахунок був 0:1 на користь ФК «Копенгаген», але в підсумку вийшла захоплююча нічия 2:2. Гра почалася з напружених дій: на 11-й хвилині жовту картку отримав гравець ФК «Копенгаген» Л. Лерагер. Потім пішов гол М. Ельюнуссі на 35-й хвилині, і «Копенгаген» відразу ж вийшов уперед. На 39-й хвилині гравець «Галатасарая» Х. Зієч отримав жовту картку, що підкреслило запеклий характер матчу. З початком другого тайму напруга продовжувала наростати. На 52-й хвилині жовту картку отримав гравець ФК «Копенгаген» Е. Джелерт, що ще більше посилило фізичну складову гри. На 58-й хвилині «Копенгаген» збільшив свою перевагу за рахунок голу Д. Гонкальвеса, проте «Галатасарай» швидко відповів на виклик. На 59-й хвилині на поле вийшли К. Демірбай і Д. Мертенс, що додало команді «Галатасарай» нових сил. На 66-й хвилині відбулися ще дві заміни: К. Актуркоглу і Х. Зієч вийшли на поле, звільнивши місце В. Захе і Б. Їлмазу. У спробі переломити хід гри «Копенгаген» зробив дві заміни на 70-й хвилині. Д. Гонкальвес і Й. Ларссон були замінені на В. Клаессона та О. Оскарссона.

Однак перебіг матчу змінився, коли на 73-й хвилині Е. Джелерт отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки і залишило «Копенгаген» у 10 осіб на полі. Обидві команди продовжували добиватися голів і проводити стратегічні заміни. На 76-й хвилині ФК «Копенгаген» зробив ще дві заміни: Е. Ачурі та О. Оскарссон замінили В. Лунда та П. Анкерсена. «Галатасарай» також зробив заміну: замість В. Нельссона вийшов Т. Ндомбеле. Напруга матчу стала відчутною, коли на 77-й хвилині жовту картку отримав гравець «Галатасарая» С. Олівейра, а на 82-й хвилині — гравець «Копенгагена» Б. Мелінг. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, «Галатасарай» зробив дивовижну спробу відігратися. На 86-й хвилині С. Бой забив гол, скоротивши відставання «Галатасарая» в рахунку. Захоплюючий фінал настав на 88-й хвилині, коли «Тете», на радість уболівальників «Галатасарая», зрівняв рахунок. Матч завершився наполегливою нічиєю 2:2. Рішучість і безкомпромісність обох команд тримали глядачів у напрузі до самого фінального свистка. Безсумнівно, це був незабутній матч, який підкреслив конкурентний характер Ліги чемпіонів УЄФА. І «Галатасарай», і ФК «Копенгаген» можуть пишатися своїми виступами, продемонструвавши на великій арені свою майстерність і стійкість.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Галатасарай, Копенгаген — Баварія.