Баварія — Ман.Юнайтед — 4:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-09-20 23:57 20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Ман.Юнайтед (Англія). ... Баварія — Ман.Юнайтед — 4:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Ман.Юнайтед (Англія).

Бавария - Ман.Юнайтед - 4:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБавария - Ман.Юнайтед - 4:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Баварія (Мюнхен) — Ман.Юнайтед (Англія) — 4:3 (2:0)
Голи: Лерой Сане (28), Гнабрі (32), Кейн (53), М. Тел. (90+2) — Р. Гойлвунд (49), Casemiro (88), Casemiro (90+5)

Предупредження: Горецка (63), Мартінес (63)

Огляд матчу Баварія — Ман.Юнайтед:

Мюнхенська «Баварія» — «Манчестер Юнайтед»: Захоплююче протистояння, що закінчилося катанням на американських гірках У матчі Ліги чемпіонів УЄФА, який запам’ятався своїм напруженням і драматизмом, на легендарній «Альянц Арені» зустрілися «Баварія» і «Манчестер Юнайтед». У першому матчі нокаут-фази обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці та стійкість до самого фінального свистка. За рахунку 2:0 на користь «Баварії» в перерві матчу глядачі залишилися в захваті, коли рахунок в основний час встановився на позначці 4:3 у захопливому фіналі. Початок матчу подавав великі надії для обох команд, адже вони прагнули забезпечити собі вирішальну перевагу перед другим матчем. Мюнхенська «Баварія» взяла гору на 28-й хвилині, коли Лерой Сане вразив ворота суперника, викликавши захват у глядачів. Лише через чотири хвилини Серж Гнабрі подвоїв перевагу, приголомшивши вболівальників «Манчестер Юнайтед». Однак «Манчестер Юнайтед» довів свою сміливість, швидко скоротивши відставання в рахунку на 49-й хвилині завдяки голу Расмуса Хойлунда. Гра вийшла на новий рівень напруження на 53-й хвилині, коли у ворота «Баварії» було призначено пенальті. Гаррі Кейн, вийшовши на ударну позицію, спокійно реалізував пенальті, забезпечивши німецькій команді перевагу у два м’ячі. На 63-й хвилині спалахнула напруга, коли обидві команди отримали жовті картки. Попередження отримали Лукас Мартінес і Леон Горетцка, що свідчить про гостру боротьбу на полі.

Після цього «Баварія» зробила першу заміну, замінивши на 63-й хвилині Гнабрі на Кінгслі Комана. На 69-й хвилині замість Скотта МакТомінея вийшов Крістіан Еріксен. Під час матчу обидві команди намагалися використовувати свої сили на лавці запасних, щоб переломити хід зустрічі на свою користь. На 75-й хвилині «Баварія» зробила другу заміну, випустивши Джамала Мусіалу замість Еріка Максима Чупо-Мотінга. У відповідь «Манчестер Юнайтед» зробив другу заміну, замінивши на 81-й хвилині Хойлунда на Антоні Мартіаля. Продовжуючи тасувати склад, «червоні дияволи» тієї ж хвилини ввели в гру Факундо Пеллістрі замість Альваро Гарнахо. Коли час минав, а напруга наростала, обидві команди вирішили зробити останні зміни, щоб завдати вирішального удару. На 87-й хвилині «Баварія» замінила Сане на Мікаеля Кюїсана, а зоряний нападник Кейн на тій же хвилині поступився місцем Томасу Мюллеру. На 88-й хвилині «Манчестер Юнайтед» продемонстрував свій незламний дух, коли Каземіро влучив у сітку воріт, відродивши надію на чудесне повернення. Атмосфера на стадіоні «Альянц Арена» загострилася до межі. Однак «Баварія» не збиралася втрачати свою перевагу, і в останні хвилини гри Теллес Джало завдав вирішального удару, збільшивши перевагу німецького клубу. «Юнайтед» не здавався, і практично останнім ударом Каземіро на 90-й хвилині знову забив гол, забезпечивши напружену кінцівку матчу. Цей матч, безсумнівно, увійде в історію як підтвердження духу футболу і його адреналінового драматизму. Налаштовуючись на матч-відповідь, уболівальники можуть очікувати на ще один захопливий поєдинок, у якому можливо все.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Копенгаген — Баварія, Ман.Юнайтед — Галатасарай.