Арсенал — ПСВ Ейндховен — 4:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-09-20 23:59 20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ПСВ Ейндховен ... Арсенал — ПСВ Ейндховен — 4:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ПСВ Ейндховен (Нідерланди).

Арсенал - ПСВ Эйндховен - 4:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаАрсенал - ПСВ Эйндховен - 4:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Арсенал (Лондон) — ПСВ Ейндховен (Нідерланди) — 4:0 (3:0)
Голи: Б. Сака (8), Троссар (20), Жезус (38), Едегор (70)

Предупредження: Вайт (43), O. Boscagli (47), Малік Тіллман (80), Джерді Схоутен (87)

Огляд матчу Арсенал — ПСВ Ейндховен:

У матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Емірейтс» «Арсенал» продемонстрував домінуючу гру проти ПСВ Ейндховен. За рахунку 3:0 на користь «Арсеналу» в перерві матч завершився оглушливою перемогою господарів поля з рахунком 4:0. Початок матчу пройшов у прагненні обох команд довести свою перевагу. Лише вісім хвилин знадобилося «Арсеналу», щоб вийти вперед: гол забив Букайо Сака. Молодий нападник продемонстрував свій талант і був небезпечним протягом усього матчу. По ходу першого тайму «Арсенал» продовжував нагнітати тиск. На 20-й хвилині Леандро Троссард зробив рахунок більшим, збільшивши перевагу «Арсеналу». Габріел Жезус, який провів чудовий матч, ще раз підтвердив перевагу «Арсеналу», забивши гол на 38-й хвилині.

Бразильський нападник продемонстрував свою майстерність у завершенні гри, залишивши оборону ПСВ Ейндховен у повному безладі. Однак відмінна гра «Арсеналу» була дещо затьмарена, коли на 43-й хвилині жовту картку отримав Бен Вайт. Це була невелика заминка в бездоганному в іншому матчі. У другому таймі обидві команди здійснили деякі тактичні зміни. «Арсенал» вирішив ввести в гру Райсса Нельсона замість Троссарда, а Тінотенда Кадевере замість Олександра Зінченка на 58-й хвилині. ПСВ Ейндховен також зробив заміни: Жан-Рікнер Белльгарде замінив Джонатана Бакайоко, а Ісмаель Сайбарі вийшов замість Маліка Тіллмана. На 69-й хвилині у складі «Арсеналу» відбулася ще одна заміна: Габріель Жезус поступився місцем Емілю Сміт-Роу, а Сака був замінений на Флорентіно Луїса Вієйру. Ці заміни не завадили «Арсеналу» продовжити домінувати в грі, а на 70-й хвилині Мартін Одегаард забив гол у ворота «Арсеналу». Норвезький плеймейкер продемонстрував свою проникливість і холоднокровність перед воротами, завершивши тим самим відмінну гру. В останні хвилини гри обидві команди провели останні заміни. У «Арсеналу» замість Жоржиньо вийшов Деклан Райс, а у «ПСВ Ейндховен» замість Андреаса Рамальо — Андерсон Белла-Котчап. Крім того, замість Йорбе Вертессена у складі гостей з’явився Ноа Ланг. Ще одним розчаруванням для ПСВ стало те, що одразу два гравці отримали жовті картки. Малік Тіллман був вилучений на 80-й хвилині, а Джоуї Схаутен наслідував його приклад на 87-й хвилині. У кінцівці матчу «ПСВ Ейндховен» зробив останню заміну: Лук де Йонг вийшов замість Рікардо Пепі на 90-й хвилині. Однак для голландців це було занадто мало і занадто пізно — «Арсенал» вийшов заслуженим переможцем у цьому матчі Ліги чемпіонів УЄФА. Перемога стала свідченням переваги «Арсеналу» протягом усього матчу. Домінуюча гра команди відбилася на підсумковому рахунку 4:0, і вболівальники на стадіоні «Емірейтс» раділи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Арсенал, ПСВ Ейндховен — Севілья.