Брага — Наполі — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 00:01 20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Брага (Португалія) і Наполі (Неаполь). ... Брага — Наполі — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Брага (Португалія) і Наполі (Неаполь).

Брага - Наполи - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБрага - Наполи - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Брага (Португалія) — Наполі (Неаполь) — 1:2 (0:1)
Голи: Bruma (84) — Ді Лоренцо (45+1), Sikou Niakaté (88)

Попередження: А. Замбо Ангісса (19), Осімхен (41), Альваро Джало (45), Хосе Фонте (55), Маттео Політано (56), C. Borja (66), Г. Распадорі (79), М. Олівера (86), Хуан Хесус (90+3)

Огляд матчу Брага — Наполі:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Естадіо Муніципаль де Брага» зустрілися команди «Брага» і «Наполі». Рахунок 0:1 на користь «Наполі» в перерві не завадив жодній із команд викластися по максимуму в другому таймі. У підсумку «Наполі» здобув перемогу з підсумковим рахунком 1:2. Початок матчу був відзначений прагненням обох команд домогтися перемоги. На 13-й хвилині «Наполі» провів першу заміну: А. Ррахмані замінив Л. Остігарда. Матч ставав дедалі напруженішим, що призвело до отримання жовтої картки гравцем «Наполі» Ф. Ангіссою на 19-й хвилині, а на 41-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Наполі» В. Осімхен. Однак перед самою перервою жовту картку отримав і гравець «СК Брага» А. Джало. Вирішальний момент настав під кінець тайму, коли гравець «Наполі» Г. Ді Лоренцо забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу. Другий тайм розпочався з того, що на 55-й хвилині гравець «Браги» Ж. Фонте отримав жовту картку. Слідом за ним на 56-й хвилині жовту картку отримав гравець «Наполі» М. Політано. На 66-й хвилині «Наполі» зробив дві заміни: К. Кварацхелія вийшов на заміну замість Е. Елмаса, а М. Політано — замість Г. Распадорі.

У відповідь «Брага» зробила першу заміну: на 67-й хвилині Вітор Карвальо замінив Р. Залазара. Обидві команди проводили значні тактичні зміни, намагаючись заволодіти перевагою. Кульмінацією матчу стала заміна А. Джало на С. Банзу на 77-й хвилині. На 79-й хвилині жовту картку отримав гравець «Наполі» Г. Распадорі, що посилило напругу на полі. Однак на 84-й хвилині «Брага» відігралася, коли Брума влучив у сітку. В останні хвилини гри «Брага» зробила ще дві заміни, замінивши на 85-й хвилині А. Руїса на Піцці та К. Борху на А. Маріна. Маріна. На 86-й хвилині жовту картку отримав гравець «Наполі» М. Олівера, що додало шквал вилучень у матчі. На 88-й хвилині «Наполі» пропустив гол у власні ворота від С. Ніакате, і рахунок став нервовим — 2:2. У хвилини, що залишилися, «Наполі» провів останню заміну: на 90-й хвилині замість Натана вийшов П. Зелінські, а замість Г. Сімеоне — В. Осімхен. На останніх хвилинах матчу Хуан Жезус, гравець «Наполі», отримав жовту картку. Незважаючи на пізній драматизм, жодна з команд не змогла забити переможний гол, і матч закінчився з рахунком 1:2 на користь «Наполі». Гра продемонструвала дух суперництва і майстерність обох команд, але в підсумку «Наполі» здобув перемогу, забезпечивши собі цінну перемогу в Лізі чемпіонів УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Брага, Наполі — Реал.