Бенфіка — Зальцбург — 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 00:02 20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Бенфіка (Лісабон) і Зальцбург (Австрія). ... Бенфіка — Зальцбург — 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Бенфіка (Лісабон) і Зальцбург (Австрія).

Бенфика - Зальцбург - 0:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБенфика - Зальцбург - 0:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Бенфіка (Лісабон) — Зальцбург (Австрія) — 0:2 (0:1)
Голи: R. Simic (15), O. Глух (51)

Попередження: Трубін (2), Лукас Гурна-Дуат (21), Рафа Сілва (54), S. Baidoo (58), R. Simic (67), Отаменді (69), S. Koita (90+1)

Огляд матчу Бенфіка — Зальцбург:

«Ред Булл Зальцбург» здобув перемогу в довгоочікуваному матчі Ліги чемпіонів УЄФА проти «Бенфіки» з рахунком 0:2 на легендарному стадіоні «Ештадіу да Луж». Початок матчу був наповнений напруженими моментами і безліччю замін, що тримало вболівальників у напрузі. На початку матчу обидві команди продемонстрували жагу до перемоги. Однак уже через дві хвилини після початку гри гравець «Бенфіки» А. Трубін отримав жовту картку, задавши тон напруженому поєдинку. На третій хвилині «Ред Булл Зальцбург» отримав нагоду вийти вперед із пенальті, але К. Конате не влучив по м’ячу, і «Бенфіка» зітхнула з полегшенням. На жаль, на 13-й хвилині доля «Бенфіки» різко змінилася, коли Антоніо Сілва отримав червону картку, і на полі залишилося лише десять осіб. На 15-й хвилині Р. Сіміч реалізував пенальті, зробивши рахунок 1:0. Гра продовжувала розвиватися, обидві команди боролися за перевагу. Жовті картки отримали гравці обох команд: Л. Гурна-Дуат і Рафа Сілва — на 21-й і 54-й хвилинах відповідно. На 51-й хвилині «Ред Булл Зальцбург» збільшив свою перевагу за рахунок голу О. Глуха, і на «Бенфіку» чекала нелегка боротьба. Розчарування «Бенфіки» було очевидним, оскільки вона продовжувала отримувати жовті картки, до числа яких на 69-й хвилині приєднався Н. Отаменді.

По ходу гри обидва менеджери використовували заміни, щоб надати енергії своїм командам. На 71-й хвилині «Ред Булл Зальцбург» зробив низку замін: на поле вийшли Л. Сучич, П. Ратков і О. Соле. Бенфіка відповіла своїми замінами, випустивши на поле А. Ді Марію, Давида Нереса і Чікіньо. У заключній стадії матчу було зроблено ще більше замін, оскільки обидві команди шукали свіжі сили для останнього ривка. На 84-й хвилині у складі «Бенфіки» з’явилися П. Муса, К. Тенгстедт і Рафа Сілва, а на 89-й хвилині С. Павлович замінив К. Пятковскі у складі «Ред Булл Зальцбург». Напруга продовжувала наростати, і на 90-й хвилині С. Койта отримав жовту картку за «Ред Булл Зальцбург». Попри всі зусилля, «Бенфіка» так і не змогла забити, зазнавши домашньої поразки з рахунком 0:2. «Ред Булл Зальцбург» продемонстрував свою силу і стійкість, використавши свою перевагу на перших хвилинах і зберігши перевагу до фінального свистка. Цей матч став нагадуванням про непередбачуваність футболу і про те, як важливо використовувати свої можливості. Перемога «Ред Булл Зальцбурга» в матчі Ліги чемпіонів УЄФА проти «Бенфіки», безсумнівно, додасть впевненості у своїх силах і продовжить боротьбу за чемпіонство. Що стосується «Бенфіки», то їй необхідно перегрупуватися і виробити стратегію на майбутні матчі, щоб забезпечити собі вихід у наступний етап.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Інтер» — «Бенфіка», «Зальцбург» — «Реал С-дад».