Байєр — Хеккен — 4:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 21:37 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Хеккен (Швеція). ... Байєр — Хеккен — 4:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Хеккен (Швеція).

Байер - Хеккен - 4:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБайер - Хеккен - 4:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Байєр (Леверкузен) — Хеккен (Швеція) — 4:0 (2:0)
Голи: Віртц (10), А. Адлі (16), В. Боніфацій (66), Дж. Хофманн (70)

Попередження: Едмонд Тапсоба (30)

Огляд матчу Байєр — Хеккен:

Леверкузенський «Байєр» продемонстрував свою перевагу в матчі Ліги Європи УЄФА проти «БК Хакен», здобувши переконливу перемогу з рахунком 4:0 на стадіоні «БайАрена». Німецькі футболісти протягом усього матчу доводили свою майстерність, не даючи супернику схаменутися. Перший тайм почався для леверкузенського «Байєра» впевнено, і він швидко встановив свою перевагу на полі. Уже на 10-й хвилині Флоріан Віртц вдалим голом вивів свою команду вперед. Ця перевага задала тон усьому матчу: господарі поля постійно пресингували оборону «БК Хакен». Лише за шість хвилин Амін Адлі подвоїв перевагу леверкузенського «Байєра», забивши ще один м’яч. Молодий півзахисник продемонстрував свій талант, поєднуючи спритність і самовладання. БК Хакен насилу стримував суперника, а атакувальна майстерність леверкузенського «Байєра» вносила хаос в оборону. По ходу гри напруга на полі наростала, що призвело до жовтої картки леверкузенського гравця Едмона Тапсоби на 30-й хвилині. У другому таймі леверкузенський «Байєр» продовжував домінувати, демонструючи глибину і тактичну гнучкість. На 60-й хвилині менеджер Петер Босц зробив заміну, випустивши замість Джонатана Хофманна Ноа Телла. Ця заміна надала команді нових сил і посилила атакувальні можливості.

На 66-й хвилині леверкузенський «Байєр» забив ще один гол, цього разу завдяки Вінченцо Боніфацію, який продемонстрував свій інстинкт вбивці перед воротами. Італійський нападник, скориставшись вдалим командним рухом, збільшив перевагу своєї команди, залишивши «БК Хакен» у горах. За чотири хвилини Йонас Хофманн зробив рахунок, збільшивши перевагу леверкузенського «Байєра» та позбавивши «БК Гакен» усіляких надій на повернення. Атакувальна міць господарів поля виявилася занадто сильною для шведської команди, і їй ледве вдавалося стримувати суперника. Наприкінці матчу обидві команди зробили кілька замін, прагнучи зберегти інтенсивність гри і дати відпочинок основним гравцям. На 71-й хвилині «БК Хакен» ввів у гру Симона Густафсона замість Самуеля Хрстіча, сподіваючись привнести в атаку більше креативу. На 73-й хвилині леверкузенський «Байєр» також зробив три заміни: Адам Глозек, Джеремі Фрімпонг і Первіс Еступінан, щоб підсилити свій склад. Наприкінці зустрічі обидві команди продовжували боротися, але жодна з них не змогла змінити рахунок. На 77-й хвилині Граніт Хака був замінений на Роберта Андрича, що дало можливість новоспеченому гравцеві заявити про себе. У підсумку леверкузенський «Байєр» здобув упевнену перемогу з рахунком 4:0, продемонструвавши свою майстерність, командну роботу і глибину складу. Цей результат, безсумнівно, додасть їм упевненості у своїх силах у Лізі Європи УЄФА, адже вони розраховують пройти далеко в цьому змаганні. З іншого боку, «БК Хакен» повинен перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб відігратися після цієї поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мельде — Байєр, Хеккен — Карабах.