Фенербахче — Нордшелланд — 3:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 21:40 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фенербахче (Стамбул) і Нордшелланд (Данія). ... Фенербахче — Нордшелланд — 3:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фенербахче (Стамбул) і Нордшелланд (Данія).

Фенербахче - Нордшелланд - 3:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаФенербахче - Нордшелланд - 3:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Фенербахче (Стамбул) — Нордшелланд (Данія) — 3:1 (2:0)
Голи: M. Crespo (24), М. Батшуайї (30), Serdar Aziz (47) — O. Вілладсен (55)

Попередження: І. Осман (39), Мохаммед Діоманде (44), Фред (66), D. Svensson (89)

Огляд матчу Фенербахче — Нордшелланд:

«Фенербахче» здобув перемогу над «Нордшелландом» у матчі Конференції Ліги Європи УЄФА Футбольний матч між «Фенербахче» і «Нордшелландом», який відбувся на стадіоні Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, виявився захопливим. За рахунку 2:0 на користь «Фенербахче» в перерві турецька команда здобула перемогу з підсумковим рахунком 3:1. У першому таймі «Фенербахче» домінував у грі, з перших хвилин демонструючи свою майстерність в атаці. На 24-й хвилині гравець «Фенербахче» М. Креспо завдав потужного удару в площину воріт, забезпечивши своїй команді перевагу. Слідом за цим, на 30-й хвилині, М. Батшуайї забив ще один м’яч у ворота «Фенербахче». ФК «Нордшелланд» було важко знайти свій ритм у першому таймі. Це проявилося в тому, що двоє гравців команди — І. Осман та М. Діоманде — отримали жовті картки у швидкій послідовності на 39-й та 44-й хвилинах відповідно. На початку другого тайму «Нордшелланд» зробив дві заміни. І. Осман був замінений на К. К. Расмуссена Теодора, а М. Доргелес звільнив місце для Д. Свенссона. Ці заміни мали надати нового імпульсу грі «Нордшелланда» і переломити хід матчу на свою користь. Однак їхні надії були швидко розвіяні, коли в перші хвилини другого тайму гравець «Фенербахче» С. Азіз забив гол, ще більше збільшивши перевагу «Фенербахче» в рахунку.

ФК «Нордшелланд» не здавався і зумів відігратися на 55-й хвилині завдяки удару О. Вілладсена. Вілладсена. У той час як обидві команди продовжували боротися за контроль над ситуацією, інтенсивність гри призвела до того, що Фред отримав жовту картку на 66-й хвилині. У спробі змінити ситуацію «Нордшелланд» на 68-й хвилині зробив ще дві заміни. О. Вілладсен вийшов замість К. Барслунда, а А. Нагало — замість Й. Йенсена-Аббева. Фенербахче також здійснив три заміни: М. Х. Яндаш замінив І. Юксека, У. Найір вийшов замість М. Батшуайї, а Р. Кент замінив І. К. Кахвечі — усі на 69-й хвилині. Четверта заміна у складі Фенербахче відбулася на 78-й хвилині, коли С. Шиманські замінив Фреда. Ця заміна була спрямована на те, щоб освіжити півзахист і зберегти контроль над грою. На 86-й хвилині А. Шьєлдеруп замінив З. Сертдеміра. Незабаром після цього «Фенербахче» також зробив останню заміну: на 88-й хвилині Я. Кінг замінив Д. Тадича. Гра тривала, обидві команди докладали всіх зусиль, щоб забити ще, але на останніх хвилинах зустрічі жовту картку отримав гравець «Нордшелланда» Д. Свенссон, що свідчить про силове протистояння, яке тривало до фінального свистка. У підсумку «Фенербахче» вийшов переможцем, здобувши заслужену перемогу над «Нордшелландом» із рахунком 3:1. Домінування в першому таймі, а також здатність утримати перевагу в другому таймі стали вирішальними факторами в цьому поєдинку Ліги Конференції Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Спартак — Фенербахче, Нордшелланд — Лудогорець.