ЛАСК — Ліверпуль — 1:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 21:40 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися ЛАСК (Австрія) і Ліверпуль (Англія). ... ЛАСК — Ліверпуль — 1:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися ЛАСК (Австрія) і Ліверпуль (Англія).

ЛАСК - Ливерпуль - 1:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаЛАСК - Ливерпуль - 1:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

ЛАСК (Австрія) — Ліверпуль (Англія) — 1:3 (1:0)
Голи: F. Flecker (14) — Nunez Darwin (56), Діас (63), Мохамед Салах (88)

Попередження: Конате (40), E. Гавел (41), С. Байсетич (43), R. Žulj (45), P. Ziereis (56)

Огляд матчу ЛАСК — Ліверпуль:

«Ліверпуль» здобув перемогу над «Ласком Лінц» у Лізі Європи УЄФА У напруженому футбольному матчі, що відбувся на стадіоні «Райффайзен Арена», «Ласк Лінц» зустрівся з «Ліверпулем» у рамках Ліги Європи УЄФА. Матч вийшов захопливим від початку і до кінця, обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість. Підсумковий рахунок 1:3 на користь «Ліверпуля» відобразив їхнє домінування впродовж усієї гри. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, створивши кілька гольових моментів. Першими забили гравці «Ласк Лінц»: на 14-й хвилині Ф. Флекер переправив м’яч у сітку. Цей перший гол зарядив уболівальників господарів поля енергією і змусив «Ліверпуль» відійти назад. По ходу тайму інтенсивність гри зросла, що призвело до серії жовтих карток. На 40-й хвилині попередження отримав гравець «Ліверпуля» І. Конате, а на 41-й хвилині — Е. Гавел із «Ласк Лінц». Кількість карток продовжувала зростати: на 43-й хвилині за «Ліверпуль» отримав жовту картку С. Байчетич, а перед самим свистком на перерву його приклад наслідував Р. Зуль із «Ласк Лінца». Вступаючи в другий тайм, «Ласк Лінц» сподівався зберегти свою перевагу, але у «Ліверпуля» були інші плани. Під час напруженої гри «Ласк Лінц» отримав ще одну жовту картку — на 56-й хвилині П. Зієріс був попереджений. Ліверпуль скористався цим моментом, коли на тій же хвилині було призначено пенальті. Д. Нуньєс впевнено реалізував пенальті та зрівняв рахунок.

Після того як рахунок зрівнявся, «Ліверпуль» здійснив низку замін, щоб внести свіжі сили і тактичні зміни до складу. Б. Доак вийшов замість Д. Собослаї, а В. Ендо замінив А. Мак Аллістера на 60-й хвилині. На 61-й хвилині С. Байчетич був замінений на Дж. Гомеса, оскільки «Ліверпуль» прагнув забити ще один гол. Їхні зусилля принесли плоди на 63-й хвилині, коли Л. Діас влучив у сітку воріт, забезпечивши «Ліверпулю» заслужену перевагу. Відчувши необхідність ходу у відповідь, «Ласк Лінц» зробив заміну: на 68-й хвилині Е. Гавел замінив І. Мустафу, а М. Любичич — М. Коне. Продовжуючи домінувати, «Ліверпуль» зробив четверту заміну на 74-й хвилині: Р. Гравенберх був замінений. Гравенберх був замінений на М. Салаха. У відповідь на це «Ласк Лінц» зробив свою заміну, замінивши на 80-й хвилині Ф. Люкенедера на Е. Дарбое. Однак на 88-й хвилині «Ліверпуль» завдав чергового удару, і М. Салах вдалим голом поставив крапку в матчі. Коли до кінця матчу залишалося кілька хвилин, «Ласк Лінц» спробував врятувати становище і зробив дві пізні заміни. Ф. Флекер вийшов замість С. Ба, а Р. Реннер був замінений на Г. Белло на 89-й хвилині. З фінальним свистком «Ліверпуль» здобув заслужену перемогу з рахунком 3:1. Цей матч продемонстрував їхню стійкість і вміння переломити хід гри на свою користь. Команда «Ласк Лінц» наполегливо билася, демонструючи свій талант, але в підсумку не змогла здолати грізного суперника. Обидві команди можуть винести цінні уроки з цієї захопливої зустрічі. «Ліверпуль» може розвинути свій успіх і з нетерпінням чекати на нові випробування в Лізі Європи. А «Ласк Лінц», навпаки, проаналізує гру і працюватиме над поліпшенням своїх результатів у найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — ЛАСК, Ліверпуль — Юніон Сент-Жіллуаз.