Ренн — Маккабі Х — 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 21:41 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Маккабі Х ... Ренн — Маккабі Х — 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Маккабі Х (Хайфа).

Ренн - Маккаби Х - 3:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаРенн - Маккаби Х - 3:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Ренн (Франція) — Маккабі × (Хайфа) — 3:0 (2:0)
Голи: Л. Блас (1), Адріан Трюфферт (31), B. Yildirim (55)

Попередження: Показувати (59), M. Kandil (66), A. Khalaili (79), Гуїрі (79), Т. Чері (79), Алі Мохамед Ель Фазаз (89)

Огляд матчу Ренн — Маккабі Х:

У матчі Ліги Європи УЄФА «Ренн» здобув впевнену перемогу над хайфським «Маккабі». У матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні «Роажон Парк», «Ренн» продемонстрував свою перевагу і здобув переконливу перемогу над хайфським «Маккабі». За рахунку 2:0 на користь «Ренна» в перерві матчу «Ренн» продовжив свою потужну гру і домігся перемоги з рахунком 3:0 в основний час. На початку матчу «Ренн» одразу ж узяв гру під свій контроль, продемонструвавши свою майстерність в атаці. Уже на 1-й хвилині гравець «Ренна» Л. Блас забив перший гол, задавши тон усій грі. Цей перший гол став результатом невпинного тиску «Ренна» на оборону «Маккабі Хайфа». По ходу першого тайму «Ренн» продовжував домінувати у володінні м’ячем і кількості створених моментів. На 31-й хвилині А. Трюфферт подвоїв перевагу «Ренна», реалізувавши гольову передачу, що ще більше зміцнило перевагу команди. У другому таймі «Маккабі Хайфа» зробив заміну, намагаючись переломити ситуацію і знайти шлях до перемоги в матчі. На 46-й хвилині замість Д. Давида вийшов Д. Саба, що додало команді нових сил, проте «Ренн» не заспокоївся, продовжуючи контролювати гру. На 55-й хвилині Б. Йілдірім потужним ударом у сітку воріт збільшив перевагу «Ренна» і поставив крапку в матчі. Під час матчу невдоволення «Маккабі Хайфа» стало наростати, і на 59-й хвилині «Маккабі Хайфа» було показано жовту картку. На 62-й хвилині «Маккабі Хайфа» зробив ще дві заміни поспіль, випустивши Ф. П’єро і М. Канділя для внесення свіжих ідей.

Однак «Ренн» продовжував впевнено оборонятися, припиняючи спроби суперника відігратися. Гра тривала з кількома замінами з обох сторін: «Ренн» намагався зберегти свою перевагу, а «Маккабі Хайфа» — знайти переломний момент. На 69-й хвилині у складі «Ренна» з’явилися Н. Матіч і Б. Сантамарія, а на 70-й хвилині Б. Йилдирим замінив А. Гуїрі. «Маккабі Хайфа» також зробив чергові заміни, намагаючись змінити динаміку гри. С. Голдберг замінив Л. Сіміча на 72-й хвилині, прагнучи посилити атакувальний потенціал команди. Однак «Ренн» залишався організованим, не дозволяючи супернику реалізувати жодної можливості. На 73-й хвилині «Ренн» здійснив дві заміни, замінивши І. Салаха і Ф. Рідера на І. Салаха і Б. Буріжо. Ці заміни були спрямовані на підтримання інтенсивності гри і забезпечення перемоги. Під час гри обидві команди отримували жовті картки: на 79-й хвилині були попереджені А. Гуірі з «Ренна» і Т. Шері та А. Халаїлі з «Маккабі Хайфа». Зросла фізична складова гри відображала прагнення обох команд нав’язати свою гру. У завершальній стадії матчу обидві команди провели останні заміни. Маккабі Хайфа" замінив Т. Шері на Е. Шуранова на 81-й хвилині, а «Ренн» ввів у гру М. Ламбурда, замінивши Л. Бласа на 83-й хвилині. Ближче до кінця матчу розчарування «Маккабі Хайфа» стало очевидним, коли на 89-й хвилині А. Мохамед отримав жовту картку. Загалом «Ренн» продемонстрував свою перевагу в цьому матчі Ліги Європи УЄФА, здобувши впевнену перемогу над «Маккабі Хайфа» з рахунком 3:0. Своїм вражаючим виступом «Ренн» продемонстрував, що з ним необхідно рахуватися в європейських змаганнях.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Ренн, Маккабі Х — Панатінаїкос.