Легія — Астон Вілла — 3:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 21:43 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Легія (Польща) та Астон Вілла ... Легія — Астон Вілла — 3:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Легія (Польща) та Астон Вілла (Англія).

Легия - Астон Вилла - 3:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЛегия - Астон Вилла - 3:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Легія (Польща) — Астон Вілла (Англія) — 3:2 (2:2)
Голи: P. Wszolek (3), E. Muci (26), E. Muci (51) — J. Дюран (6), Дінь (39)

Попередження: P. Kun (19), Дзаньоло (53), Діабі (71), Y. Ribeiro (84), K. Tobiasz (90+4)

Огляд матчу Легія — Астон Вілла:

«Легія Варшава» здобула перемогу в захопливому поєдинку з «Астон Віллою» в рамках Конференції Ліги Європи УЄФА на стадіоні Miejski Legii Warszawa im. Маршалка Юзефа Пілсудського. Матч завершився з рахунком 3:2 на користь польської команди і став захоплюючим видовищем для вболівальників. Перший тайм розпочався з потужного удару гравця «Легії Варшави» П. Вшолека, який на 3-й хвилині зустрічі ударом з лінії штрафного встановив рівновагу, одразу ж задавши тон захопливій грі. Однак «Астон Вілла» швидко відповіла, коли на 6-й хвилині Ж. Дуран зрівняв рахунок. Матч продовжився в рівній боротьбі, обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці. На 19-й хвилині гравець «Легії Варшави» П. Кун отримав жовту картку, але це не завадило його команді: на 26-й хвилині Е. Мучі вдалим ударом відновив свою перевагу. Астон Вілла" продовжувала боротися, і її зусилля принесли свої плоди, коли Л. Дінь зрівняв рахунок перед самою перервою, зробивши його 2:2. Другий тайм почався з агресивного початку обох команд, але перевага знову залишилася за «Легією Варшавою». На 51-й хвилині Е. Муці забив свій другий гол у матчі, забезпечивши своїй команді суттєву перевагу. На 53-й хвилині жовту картку отримав гравець «Астон Вілли» Н. Заніоло, що посилило напругу на полі. Обидва менеджери зробили заміни, намагаючись змінити хід гри.

На 60-й хвилині у складі «Астон Вілли» замість Дугласа Луїса вийшов Б. Камара, а замість М. Діабі — Дж. Макгінн. У складі «Легії» також відбулися зміни: на 67-й хвилині М. Гуал замінив Т. Пекхарта. Ближче до кінця гри «Астон Вілла» посилила атакувальні дії, зробивши чергову заміну, щоб додати свіжих сил до складу. Замість М. Кеша з’явився К. Чемберс, а на 67-й хвилині Дж. Ремсі замінив Н. Дзаніоло. Однак «Легія Варшава» продовжувала організовано діяти ззаду, зриваючи спроби «Астон Вілли». На 71-й хвилині гравець «Астон Вілли» М. Діабі був попереджений жовтою карткою, що свідчить про наростаючу напругу в матчі. У відповідь на це «Легія Варшава» замінила Е. Муці на М. Росолека на 72-й хвилині, прагнучи втримати невелику перевагу. Останні хвилини матчу були наповнені драматизмом, обидві команди прагнули вперед у пошуках голу. На 84-й хвилині жовту картку отримав гравець «Легії» Й. Рібейро, що свідчить про нервозність на полі. В останні хвилини гри «Легія» провела ще дві заміни: Й. Елітім вийшов замість Й. Челака, а М. Баку — замість П. Вшолека. Господарям вдалося вистояти і здобути важку перемогу. Однак перемога була затьмарена тим, що на 90-й хвилині К. Тобіаш отримав жовту картку. Матч між командами «Легія Варшава» та «Астон Вілла» був захопливим, сповненим голами, жовтими картками та тактичними змінами. Обидві команди продемонстрували атакувальний настрій, подарувавши глядачам захоплююче видовище, яке запам’ятається їм надовго.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: АЗ — Легія, Астон Вілла — Зріньскі.