Лудогорець — Спартак — 4:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 21:46 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лудогорець (Болгарія) і Спартак (Трнава). ... Лудогорець — Спартак — 4:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лудогорець (Болгарія) і Спартак (Трнава).

Лудогорец - Спартак - 4:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЛудогорец - Спартак - 4:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Лудогорець (Болгарія) — Спартак (Трнава) — 4:0 (0:0)
Голи: Ivan Yordanov (46), Jakub Piotrowski (51), Jakub Piotrowski (63), Рван Секо (90+4)

Попередження: A. Zeljkovic (5), Claude Gonçalves (40), Син (44), Martin Mikovič (74), Roman Procházka (89)

Огляд матчу Лудогорець — Спартак:

У захопливому матчі Ліги Конференції Європи УЄФА болгарський футбольний клуб «Лудогорець» на стадіоні «Хувефарма Арена» здобув впевнену перемогу над «Спартаком Трнава». Матч, що завершився переконливою перемогою «Лудогорця» з рахунком 4:0, продемонстрував високу якість гри команди і підкреслив її потенціал у турнірі. Перший тайм зустрічі залишився безгольовим, обидві команди продемонстрували надійну оборону. На 5-й хвилині жовту картку отримав гравець «Спартака» з Трнави А. Желькович, що задало тон напруженому поєдинку. Невдовзі після цього гравці «Лудогорця» К. Гонкальвес і Сон також отримали жовті картки на 40-й і 44-й хвилинах відповідно, підкресливши фізичну складову гри. На початку другого тайму «Спартак» Трнава зробив ранню заміну на 46-й хвилині, замінивши Н. Горосіто на А. Джурича. Однак уже на 46-й хвилині «Лудогорець» переломив ситуацію, забивши гол І. Йорданова, і повів у рахунку 1:0. Болгарська команда продовжила атакувати, і на 51-й хвилині Й. Піотровскі добив м’яч у сітку, збільшивши перевагу до 2:0. Трнавський «Спартак» спробував відігратися, зробивши другу заміну на 57-й хвилині: Й. Бернат вийшов замість Е. Даніеля.

Однак «Лудогорець» зберіг контроль над ситуацією і зробив першу заміну на 59-й хвилині: М. Тіссера замінив Рвана Секо. Заміна виявилася результативною для «Лудогорця»: на 63-й хвилині Я. Піотровскі забив ще один гол, і «Лудогорець» упевнено повів у рахунку 3:0. Під час гри «Спартак Трнава» здійснив ще три заміни: замість К. Офорі, П. Азанго, А. Жельковича, Р. Прохазки, М. Дюріша і Я. Паура вийшли різні гравці. Паура вийшли різні гравці. Лудогорець відповів ще двома замінами: на 73-й хвилині на полі з’явилися Кайо Відаль і С. Делев, а на третій І. Йорданов замінив Педро Нарессі. На 74-й хвилині гравець «Спартака» з Трнави М. Мікович отримав жовту картку, і напруга на полі зросла. Лудогорець скористався можливістю ще більше зміцнити свою перемогу, зробивши четверту і п’яту заміни на 85-й хвилині: К. Гонкальвес і Д. Ян Ян. Гонкальвес і Д. Янков, а потім Б. Текпетей і М. Чуйар. Остаточного удару було завдано на 90-й хвилині, коли гравець Лудогорця Рван Секо влучив у сітку воріт, завершивши вражаючу перемогу болгарської команди з рахунком 4:0. Лудогорець демонстрував свою майстерність в атаці протягом усього матчу, не даючи Спартаку Трнава можливості відповісти. Ця перемога заклала міцний фундамент для «Лудогорця» в його подальшій кампанії в Лізі Конференції Європи УЄФА. Завдяки такій впевненій грі «Лудогорець», безсумнівно, вселить страх майбутнім суперникам і доведе свої шанси на титул у цьому турнірі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нордшелланд — Лудогорець, Спартак — Фенербахче.