Панатінаїкос — Вільярреал — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 21:47 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Панатінаїкос (Афіни) і Вільярреал (Іспанія). ... Панатінаїкос — Вільярреал — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Панатінаїкос (Афіни) і Вільярреал (Іспанія).

Панатинаикос - Вильярреал - 2:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаПанатинаикос - Вильярреал - 2:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Панатінаїкос (Афіни) — Вільярреал (Іспанія) — 2:0 (1:0)
Голи: F. Ioannidis (38), Шпорар (78)

Предупредження: Кіко (64), А. Серлот (74), Баена (84), Педраса (87), Айтор Канталап’єдра (89)

Огляд матчу Панатінаїкос — Вільярреал:

«Панатінаїкос» здобув перемогу над «Вільярреалом» у захопливому поєдинку Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Апостолос Ніколаїдіс». Господарі поля з перших хвилин продемонстрували свою перевагу і домоглися заслуженої перемоги з рахунком 1:0 у перерві і 2:0 в основний час. На 30-й хвилині «Вільярреал» зробив першу заміну: Д. Суарес замінив І. Піно, намагаючись змінити свою удачу. Проте вже на 38-й хвилині «Панатінаїкос» вирвався вперед, коли Ф. Іоаннідіс переправив м’яч у сітку воріт, викликавши захват у глядачів. На початку другого тайму «Вільярреал» зробив другу заміну на 60-й хвилині: Б. Бреретон Діас змінив А. Сорлота. Іспанці продовжували шукати можливість зрівняти рахунок і на 61-й хвилині провели ще дві швидкі заміни: С. Комесана замінив Д. Парехо, а М. Трігуерос — Г. Морено. На 64-й хвилині гравець «Вільярреала» Кіко отримав жовту картку, і напруга в матчі почала наростати.

У відповідь «Панатінаїкос» зробив дві перші заміни на 68-й хвилині, замінивши Ф. Іоаннідіса на А. Спорара і Д. Манчіні. Спорара і Д. Манчіні на Т. Вільєну. Розчарування «Вільярреала» зросло, коли на 74-й хвилині А. Сорлот отримав жовту картку. На 76-й хвилині «Панатінаїкос» зробив ще дві заміни: Р. Перес замінив В. Араса. Перес замінив В. Арао, а Бернард — Ф. Джурічіча. Вільярреал спробував переломити ситуацію, випустивши на 77-й хвилині Х. Л. Моралеса замість А. Баєни. Однак на 78-й хвилині А. Спорар подвоїв перевагу «Панатінаїкоса». У заключній стадії матчу гравці «Вільярреала» А. Баєна та А. Педраса отримали жовті картки на 84-й та 87-й хвилинах відповідно. На 88-й хвилині «Панатінаїкос» зробив останню заміну, замінивши С. Паласіоса на А. Канталап’єдру. Однак радість Канталап’єдри була недовгою — на 89-й хвилині він отримав жовту картку. Матч завершився заслуженою перемогою «Панатінаїкоса» з рахунком 2:0. Клінічна гра господарів і надійна оборона виявилися занадто складними для «Вільярреала». Це був незабутній вечір для «Панатінаїкоса» та його вболівальників, які відсвяткували заслужену перемогу в цьому матчі Ліги Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Маккабі Х — Панатінаїкос, Вільярреал — Ренн.