Генк — Фіорентина — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 21:48 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Генк і Фіорентина (Флоренція). Генк ... Генк — Фіорентина — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Генк і Фіорентина (Флоренція).

Генк - Фиорентина - 2:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаГенк - Фиорентина - 2:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Генк (Генк) — Фіорентина (Флоренція) — 2:2 (1:2)
Голи: A. Zeqiri (12), M. McKenzie (85) — L. Ranieri (7), L. Ranieri (23)

Попередження: Даніель Муньос (29), Мандрагора (33), C. Biraghi (45+5)

Огляд матчу Генк — Фіорентина:

Захопливий футбольний матч завершився внічию: Генк — Фіорентина У захопливому матчі на стадіоні «Сегека Арена» бельгійський «Генк» зустрівся з італійською командою «Фіорентина» в рамках Ліги Європи УЄФА. За захопливого рахунку 1:2 на користь «Фіорентини» в перерві матч завершився в напруженій нічиїй — 2:2. Початок матчу ознаменувався атакувальними діями обох команд. «Фіорентина» швидко закріпила свою перевагу, забивши гол Л. Раньєрі на 7-й хвилині. Однак «Генк» швидко відреагував на це, і вже за п’ять хвилин А. Зекірі зрівняв рахунок. Зекірі зрівняв рахунок — 1:1. По ходу першого тайму «Фіорентина» повернула собі перевагу завдяки голу Л. Раньєрі на 23-й хвилині. Італійська команда знову продемонструвала свою майстерність в атаці, поставивши «Генк» у скрутне становище. Незважаючи на всі зусилля, «Генк» не зміг зрівняти рахунок до свистка на перерву. У першому таймі обидві сторони грали агресивно, що призвело до кількох жовтих карток. На 29-й хвилині попередження отримав гравець «Генка» Д. Муньос, а на 33-й хвилині аналогічна доля спіткала Р. Мандрагору з «Фіорентини». Суддя був поблажливий лише до кінця, оскільки перед самою перервою жовту картку отримав і К. Бірагі з «Фіорентини». На початку другого тайму обидві команди зробили принципові заміни, намагаючись змінити динаміку гри.

Так, «Генк» вирішив замінити А. Фадера на К. Бонсу Баа, а «Фіорентина» замінила Н. Гонсалеса на К. Куаме. Заміни привнесли у гру свіжі сили та змінили її хід. «Фіорентина» продовжила ротацію складу, зробивши ще дві заміни на 63-й хвилині: Р. Мандрагора був замінений на Р. Мандрагора був замінений на М. Лопеса, а К. Бірагі — на Ф. Парізі. «Генк» наслідував цей приклад і зробив другу заміну на 72-й хвилині, замінивши голкіпера А. Зекірі на Т. Арокодаре. Тактика обох команд постійно змінювалася, і матч залишався рівним, а ближче до кінця гри «Генк» активізував свої зусилля, щоб зрівняти рахунок. Завзятість принесла свої плоди на 85-й хвилині, коли М. Маккензі забив гол, викликавши бурхливий захват у вболівальників. Намагаючись схилити шальки терезів на свою користь, обидві команди зробили заміни в останні хвилини гри. На 87-й хвилині «Генк» замінив Б. Ель-Ханнуса на П. Гросовського, а «Фіорентина» замінила Л. Бельтрана на М. Нзолу, а Р. Соттіла на Я. Брекало на 71-й хвилині. Брекало на 71-й хвилині. Фінальний свисток ознаменував нічию 2:2, продемонструвавши дух суперництва та цілеспрямованість обох команд. «Генк» і «Фіорентина» вели запеклу боротьбу від початку і до кінця, залишаючи глядачів і вболівальників на межі можливостей. Цей матч Ліги конференції УЄФА запам’ятається захоплюючими голами, тактичною майстерністю і гострими моментами. Любителям футболу залишається тільки сподіватися, що подібних напружених поєдинків у турнірі буде ще більше.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чукарички — Генк, Фіорентина — Ференцварош.