ХІК — ПАОК — 2:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 21:50 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися ХІК (Гельсінкі) і ПАОК (Салоніки). ... ХІК — ПАОК — 2:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися ХІК (Гельсінкі) і ПАОК (Салоніки).

ХИК - ПАОК - 2:3. Лига конференций. Обзор матча, статистикаХИК - ПАОК - 2:3. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

ХІК (Гельсінкі) — ПАОК (Салоніки) — 2:3 (1:0)
Голи: H. Bande (36), Б. Радулович (90+9) — Konstantinos Koulierakis (55), Десподов (81), Brandon Thomas (90+4)

Предупредження: Хетемай (61), A. Р. Баба (64)

Огляд матчу ХІК — ПАОК:

У захопливому поєдинку Ліги Конференції Європи УЄФА фінський клуб «ХІК Гельсінкі» зустрівся з грецькою командою «ПАОК» на стадіоні «Болт Арена». Матч був наповнений азартом, обидві команди продемонстрували свою майстерність на полі, подарувавши вболівальникам незабутні враження. Перший тайм почався з того, що «ХЕК Гельсінкі» вийшов уперед. На 13-й хвилині Гельсінкі зробив заміну, випустивши Н. Маєнпаа замість Й. Остапаа. Маєнпаа замість Й. Оста. Заміна виявилася ефективною, оскільки «Хейк Гельсінкі» продовжував домінувати в грі. На 36-й хвилині Х. Банде забив фантастичний гол, збільшивши свою перевагу до 1:0. Однак у другому таймі ситуація змінилася: ПАОК став рішуче чинити опір. На 55-й хвилині гравець ПАОКа К. Кулієракіс забив гол, зрівнявши рахунок із гельсінським ХЕКом. Матч ставав дедалі напруженішим, обидві команди боролися за контроль. На 61-й хвилині «ХЕК Гельсінкі» отримав жовту картку, а П. Хетемай був попереджений. Миттю пізніше Гельсінкі зробив другу заміну: П. Хетемай замінив А. Танаку. Команда продовжила вносити зміни, ввівши на 62-й хвилині Н. Хамалайнена замість Т. Кескінена. Крім того, Х. Банде був замінений на К. Куассіві-Беніссана.

ПАОК також вніс свою лепту в гру: на 64-й хвилині жовту картку отримав А. Р. Баба. На 67-й хвилині ПАОК зробив першу заміну, випустивши замість Тайсона А. Живковича. Незабаром відбулася ще одна заміна — Т. Цингарас замінив М. Оздоєва. По ходу матчу обидві команди провели ще по одній заміні, щоб освіжити гру. На 75-й хвилині ПАОК ввів у гру Т. Мурга замість Г. Константеліаса і М. Саматту замість Б. Томаса. Гельсінкський ХЕК зробив останню заміну: на 76-й хвилині Г. Канеллопулос вийшов замість А. Паананена. За дев’ять хвилин до кінця матчу ПАОК зрівняв рахунок завдяки голу К. Десподова, чим розлютив своїх уболівальників. Матч набув драматичного обороту, коли ПАОК зробив п’яту заміну: К. Десподов вийшов замість Вієйріньї на 85-й хвилині. В останні хвилини гри ПАОК вирвав перемогу завдяки пізньому голу Б. Томаса на 90-й хвилині. На тій же хвилині у ворота Гельсінкі було призначено пенальті, але Б. Радулович не зміг реалізувати його, і матч закінчився з рахунком 2:3 на користь ПАОКа. Це була захоплива зустріч, наповнена голами, замінами і гострою боротьбою. Обидві команди продемонстрували свою цілеспрямованість і майстерність, залишивши вболівальників у передчутті майбутніх поєдинків у Лізі Європейської конференції УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Абердін — ХІК, ПАОК — Айнтрахт.