Зоря — Гент — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 23:54 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Гент (Бельгія). ... Зоря — Гент — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Гент (Бельгія).

Заря - Гент - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЗаря - Гент - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Зоря (Луганськ) — Гент (Бельгія) — 1:1 (0:0)
Голи: E. Герреро (70) — H. Cuypers (67)

Предупредження: J. Де Сарт (57), Кирюханцев (87)

Огляд матчу Зоря — Гент:

У напруженому матчі Ліги Конференції Європи УЄФА луганська «Зоря» і «Гент» на стадіоні «Арена Люблін» зіграли внічию 1:1. Обидві команди мали свої моменти, але в підсумку так і не змогли забити переможний гол у матчі, який продемонстрував конкурентну природу європейського футболу. У першому таймі обидві команди намагалися домінувати у грі. У перерві рахунок так і залишився безгольовим, бо оборона обох команд вперто не допускала явних гольових моментів. Хоча обидві команди демонстрували рішучість та інтенсивність, їхні атакувальні зусилля стримувалися сильною обороною. На 57-й хвилині гравець «Гента» Ж. Де Сарт був вилучений за порушення правил, що свідчить про фізичний характер гри. Однак саме «Гент» зробив перший хід, замінивши на 61-й хвилині де Сарта і випустивши замість нього О. Гандельмана. Незабаром відбулися ще дві заміни: Н. Фадіга і П. Геркенс замінили М. Фофану і А. Хюльсагера відповідно. Заміни, схоже, відразу ж далися взнаки, і на 67-й хвилині «Гент» вийшов уперед. Х. Куйперс влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу.

Однак луганська «Зоря» відповіла швидко і вже за три хвилини зрівняла рахунок. Героєм матчу став Е. Герреро, який своїм голом вдихнув нове життя в гру. У міру того як обидві команди прагнули до переможного голу, напруга на полі наростала. У спробі знайти свіжі сили і привнести креатив у свої атаки обидві команди зробили низку замін. У «Гента» на 77-й хвилині з’явився А. Браун, а у луганської «Зорі» замість Венделла і П. Міцина вийшли Д. Нагнойний і Д. Мишньов. Останнім у складі луганської «Зорі» вийшов Д. Антюх, який замінив В. Волошина на 78-й хвилині. У кінцівці матчу емоції стали зашкалювати, і на 87-й хвилині жовту картку отримав гравець луганської «Зорі» І. Кирюханцев. Незважаючи на пізні спроби обох команд, матч закінчився внічию 1:1, і в матчі-відповіді все залишилося в силі. Ця напружена боротьба між луганською «Зорею» та «Гентом» продемонструвала всю конкурентну природу європейського футболу. Обидві команди продемонстрували свою стійкість і рішучість, борючись до фінального свистка. У матчі-відповіді ще належить з’ясувати, яка з команд візьме гору і забезпечить собі місце в наступному раунді Ліги конференції Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брейдаблік — Зоря, Гент — Маккабі.