Вікторія — Балкані — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 23:58 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Вікторія» (Чехія) і «Балкані» (Косово). ... Вікторія — Балкані — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Вікторія» (Чехія) і «Балкані» (Косово).

Виктория - Балкани - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаВиктория - Балкани - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Вікторія (Чехія) — Балкані (Косово) — 1:0 (0:0)
Голи: Лукаш Калвач (73)

Предупредження: A. Thaqi (54), P. Sulc (64), Т. Чорі (67), Дж. Климент (90+1), E. Kuc (90+5), Лукаш Калвач (90+7)

Огляд матчу Вікторія — Балкані:

У захопливому футбольному матчі між командами «Пльзень» і «Балкані» обидві команди вели запеклу боротьбу за перемогу в Лізі Європи Конференції УЄФА. Матч проходив на престижному стадіоні Doosan Aréna, де вболівальники з нетерпінням чекали результату. У першій половині гри на полі точилася напружена боротьба, обидві команди демонстрували сильну оборонну тактику. Незважаючи на численні спроби обох сторін, у перерві рахунок так і залишився 0:0. Гравці демонстрували високу майстерність і рішучість, але воротарі стійко тримали м’яч, не даючи можливості забити. На 54-й хвилині гравець команди Ballkani А. Такі отримав жовту картку, попередивши його за фол під час гри. Це був напружений момент для команди, яка прагнула уникнути нових вилучень і невдач. На 60-й хвилині відбулася перша заміна в матчі: гравця команди Ballkani Г. Халілі замінив А. Потоку. Цей хід був спрямований на те, щоб привнести в гру свіжі сили й атакувальні можливості, сподіваючись зламати стійку оборону «Пльзеня». На 63-й хвилині «Пльзень» швидко відповів своєю заміною. П. Буха замінив І. Траоре — тактичний маневр тренера, спрямований на посилення півзахисту і створення додаткових моментів попереду. Кілька хвилин потому гравець «Пльзеня» П. Сульц отримав жовту картку на 64-й хвилині, що ще більше посилило напруження гри. Фізична складова гри була очевидна, обидві команди пристрасно боролися за контроль і домінування.

На 67-й хвилині ще одну жовту картку отримав гравець команди «Пльзень» Т. Чорі, який грав ключову роль в атаці команди. На 69-й хвилині «Пльзень» зробив другу заміну, замінивши Т. Чорі на Я. Климента. Тренер розраховував, що свіжі ноги Климента і його здатність забивати голи переламають хід гри на їхню користь. На 73-й хвилині Балкани відповіли своєю заміною: замість А. Кр’єзіу в гру вступив В. Хаміді. Це був стратегічний хід команди, яка сподівалася додати атакувальної майстерності та креативу у фінальній третині. Однак на 73-й хвилині «Пльзень» усе-таки домігся свого. Л. Калвач забив чудовий гол, чим привів у захват своїх уболівальників. Стадіон вибухнув радісними криками, коли «Пльзень» вирвався вперед, забезпечивши собі таку необхідну перевагу. Ближче до кінця матчу обидві команди зробили додаткові заміни, щоб зміцнити свої позиції. На 83-й хвилині у складі «Баллкані» замість В. Лимая з’явився А. Беріша, а замість Б. Толая — Л. Траші. Пльзень відповів заміною П. Сульца на А. Влканова та Р. Дуросінмі на М. Видру на 87-й хвилині. В останні хвилини матчу напруга зросла, гравці боролися за збереження своєї переваги. Це призвело до кількох жовтих карток: на 90-й хвилині попередження отримали гравці «Пльзені» Я. Климент і Л. Калвач, а також гравець «Балкані» Е. Куц. Матч завершився перемогою «Пльзені» з рахунком 1:0. Це була наполеглива боротьба обох сторін, яка продемонструвала їхню рішучість і стійкість. Уболівальники святкували перемогу своєї команди, а «Пльзень» міг пишатися своїм виступом у Лізі Європи на стадіоні Doosan Aréna.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астана — Вікторія, Балкані — Динамо.