Брюгге — Бешикташ — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 23:59 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Брюгге (Бельгія) і Бешикташ (Стамбул). ... Брюгге — Бешикташ — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Брюгге (Бельгія) і Бешикташ (Стамбул).

Брюгге - Бешикташ - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаБрюгге - Бешикташ - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Брюгге (Бельгія) — Бешикташ (Стамбул) — 1:1 (0:0)
Голи: Ганс Ванакен (77) — C. Тосун (88)

Предупредження: B. Mechele (40), Д. Амартей (45+2), Рафаель Оньєдіка (74), Х. Ветлесен (79), J. Spileers (86), Міньоле (89), Ганс Ванакен (90+1)

Огляд матчу Брюгге — Бешикташ:

На стадіоні «Ян Брейдельштадіон» у рамках Конференції Ліги Європи УЄФА відбувся захопливий футбольний матч між командами «Клуб Брюгге КВ» та «Бешикташ». Обидві команди продемонстрували високу рішучість і майстерність упродовж усієї гри, внаслідок чого рахунок у перерві становив 0:0, а в основний час — 1:1. Початок матчу був напруженим, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Перша серйозна подія в матчі сталася на 40-й хвилині, коли гравець клубу «Брюгге» Б. Мехеле отримав жовту картку. Під завісу першого тайму гравець «Бешикташа» Д. Амартей також отримав жовту картку на 45-й хвилині, що відображає змагальний характер гри. На 61-й хвилині відбулася перша заміна в матчі: гравця «Клубу Брюгге КВ» М. Скораса замінив К. Нільсен. На 66-й хвилині «Бешикташ» швидко наслідував цей приклад, замінивши М. Рашица на О. Булута. Ще одну заміну зробила турецька команда — замість Б. Зайнутдінова вийшов Й. Мулека. Мулека. На 74-й хвилині гравець команди «Клуб Брюгге КВ» Р. Оньєдіка отримав жовту картку, що посилило напругу на полі.

На 77-й хвилині «Клуб Брюгге КВ» нарешті вийшов із глухого кута — Х. Ванакен забив перший гол у матчі, чим привів у захват глядачів. «Клуб Брюгге КВ» продовжив вносити зміни до складу своєї команди, прагнучи зміцнити свої позиції. На 79-й хвилині замість Ф. Ютгла у складі з’явився Х. Ветлесен. Однак уже за кілька хвилин поява Ветлесена була затьмарена жовтою карткою. У відповідь на це «Бешикташ» на 84-й хвилині зробив одразу три заміни. В. Розьє вийшов замість К. Тосуна, А. Хаджіахметович замінив А. Окслейда-Чемберлена, а Е. Байї вийшов замість Н. Уйсала. У завершальній стадії матчу напруга наростала. На 86-й хвилині жовту картку отримав гравець клубу «Брюгге КВ» Й. Шпілерс, а на 88-й хвилині «Бешикташ» зрівняв рахунок завдяки голу К. Тосуна. За хвилину до кінця основного часу жовті картки отримали гравці клубу «Брюгге КВ» С. Мігнолет, Х. Ванакен і К. Саббе. Незважаючи на нічийний рахунок, гра продемонструвала цілеспрямованість, майстерність і дух суперництва як «Клубу Брюгге КВ», так і «Бешикташа». Глядачі на стадіоні «Ян Брейдельштадіон» стали свідками захопливого матчу, що втілив у собі всю суть футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Буде-Глімт — Брюгге, Бешикташ — Лугано.