Рейнджерс — Бетіс — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-09-22 00:00 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рейнджерс (Глазго) і Бетіс (Севілья). ... Рейнджерс — Бетіс — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рейнджерс (Глазго) і Бетіс (Севілья).

Рейнджерс - Бетис - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаРейнджерс - Бетис - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Рейнджерс (Глазго) — Бетіс (Севілья) — 1:0 (0:0)
Голи: А. Сіма (68)

Предупредження: Бартра (54), Голдсон (65), Браво (69), Герман Пеццелла (81)

Огляд матчу Рейнджерс — Бетіс:

У напруженій боротьбі на стадіоні «Іброкс» «Рейнджерс» здобув перемогу над «Реал Бетісом» із рахунком 1:0 у рамках Ліги Європи УЄФА. Незважаючи на безгольовий рахунок у перерві, обидві команди впродовж усього матчу демонстрували свою майстерність в атаці, викликаючи захоплення як у вболівальників, так і в тих, хто дивився матч із дому. Перша помітна подія в матчі сталася на 54-й хвилині, коли жовту картку отримав захисник «Реал Бетіса» Марк Бартра. Це раннє попередження задало тон фізичному протистоянню сторін. Напруга ще більше посилилася, коли на 62-й хвилині «Рейнджерс» зробив першу заміну, випустивши замість Секу Ламмерса Такумі Лоуренса. По ходу матчу суддя знову показав жовту картку, цього разу Коннору Голдсону на 65-й хвилині. Це свідчило про наростання суперництва та рішучості обох команд. Незабаром після цього, на 68-й хвилині, «Рейнджерс» усе-таки вирвався вперед, забивши гол у виконанні нападника Адама Сіми, і зробив вирішальний рахунок 1:0. Залишившись у меншості, «Реал Бетіс» продовжив чинити опір, але його зусилля були зведені нанівець дисциплінованою обороною «Рейнджерс». Розчарування іспанської команди досягло точки кипіння на 69-й хвилині, коли ще одного гравця, Клаудіо Браво, вилучили за жовту картку.

Намагаючись переломити хід матчу і знайти рівні шанси, «Реал Бетіс» зробив низку замін на 72-й хвилині. Луїс Енріке, Айтор Перес і Вілліан Хосе були замінені на Тіберіо Гуаренте, Борху Іглесіаса і Родрі відповідно. Однак, попри всі зусилля, «Рейнджерс» зумів зберегти свою перевагу. На 80-й хвилині у складі «Рейнджерс» відбулася ще одна заміна — Хуан Сіфуентес замінив Раяна Джека, посиливши півзахист і надавши йому свіжості. На 81-й хвилині гравець «Реал Бетіса» Габріель Пеццелла отримав жовту картку, що ще раз підтвердило інтенсивність і фізичну складову матчу. У міру наближення до фінального свистка обидві команди прагнули домогтися вирішального результату. На 88-й хвилині «Реал Бетіс» зробив останню заміну: замість Ассана Діао вийшов Іско, а «Рейнджерс» замість Кемара Руфа ввів у гру Шейха Діабі. Коли до кінця матчу залишалася всього хвилина, «Рейнджерс» зробив останню заміну, замінивши голкіпера Адама Сіму на Даніеля Стерлінга, щоб ще більше зміцнити оборону. Незважаючи на всі зусилля «Реал Бетіса», «Рейнджерс» вистояв і здобув важку перемогу. Матч продемонстрував дух суперництва та цілеспрямованість обох команд, підкресливши азарт і непередбачуваність європейського футболу. Єдиний гол «Рейнджерс» і чудова гра в обороні дозволили команді здобути незабутню перемогу на стадіоні «Іброкс» перед своєю пристрасною домашньою публікою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аріс — Рейнджерс, Бетіс — Спарта.