Маккабі — Брейдаблік — 3:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-09-22 00:01 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Маккабі (Тель-Авів) і Брейдаблік (Ісландія). ... Маккабі — Брейдаблік — 3:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Маккабі (Тель-Авів) і Брейдаблік (Ісландія).

Маккаби - Брейдаблик  - 3:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаМаккаби - Брейдаблик - 3:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Маккабі (Тель-Авів) — Брейдаблік ( Ісландія) — 3:2 (3:1)
Голи: Y. Macon (11), E. Zahavi (25), Dan Biton (32) — K. Olsen (44), K. Olsen (55)

Попередження: J. Svanþórsson (45+3), Ágúst Hlynsson (85)

Огляд матчу Маккабі — Брейдаблік:

У напруженому футбольному матчі, що відбувся на стадіоні «Блумфілд», тель-авівський «Маккабі» здобув перемогу над «Брейдабліком» із рахунком 3:2 у рамках Ліги Європейської конференції УЄФА. У першому таймі тель-авівський «Маккабі» домінував у грі, ведучи в рахунку з перевагою в три м’ячі. На 11-й хвилині Ю. Макон блискучим голом відкрив рахунок у матчі. Вболівальники господарів вибухнули радістю, адже вони одразу ж вийшли вперед. Команда продовжувала наступати, і на 25-й хвилині Е. Захаві забив ще один фантастичний гол, збільшивши перевагу до 2:0. Гравці тель-авівського «Маккабі» були в піднесеному настрої, і їхня атакувальна майстерність була на висоті. На 32-й хвилині Д. Бітон поповнив рахунок, і в перерві рахунок став 3:0 на користь «Маккабі Тель-Авів». Однак перед самою перервою «Брейдаблік» зумів відігратися. На 44-й хвилині К. Ольсен вразив ворота ісландців, подарувавши їм надію. Рахунок у перерві став 3:1, і «Брейдаблік» мав виконати велику роботу, щоб повернутися в гру. Другий тайм почався з новою рішучістю «Брейдабліка». На 55-й хвилині К. Ольсен завдав чергового удару, забивши свій другий гол у матчі і скоротивши відставання до одного м’яча. Захист «Маккабі Тель-Авів» опинився під тиском «Брейдабліка», який прагнув зрівняти рахунок. Обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити хід гри.

На 65-й хвилині «Маккабі Тель-Авів» ввів у гру А. Коена і Ю. Коена, замінивши Ю. Макона і О. Давида. Макона та О. Давида відповідно. Першу заміну зробив і «Брейдаблік» — А. Р. Йоман замінив Д. Інгварссона. З плином часу напруга в матчі наростала. На 71-й хвилині «Брейдаблік» ввів у гру А. Х. Сігурдарсона замість О. Сігурйонссона, а на 78-й хвилині «Маккабі Тель-Авів» замінив Д. Бітона на Г. Каніховського. На 79-й хвилині «Брейдаблік» зробив ще дві заміни: А. Л. Людвікссон і К. Стейндорссон замінили А. Хлинссона і В. К. Ейнарссона. В останні хвилини гри напруга наростала. На 85-й хвилині жовту картку отримав гравець «Брейдабліка» А. Хлинссон, що додало драматизму на полі. Маккабі Тель-Авів також вирішив зробити останню заміну: на 88-й хвилині Е. Захаві замінив Д. Тургемана. У підсумку Маккабі Тель-Авів зумів утримати невелику перевагу і здобув перемогу з рахунком 3:2 над непоступливим Брейдабліком. Матч став захоплюючим видовищем атакувального футболу, обидві команди викладалися до останнього свистка. І «Маккабі Тель-Авів», і «Брейдаблік» повинні пишатися своєю грою, але саме «Маккабі Тель-Авів» вийшов на перше місце в цьому поєдинку Ліги Конференції Європи УЄФА. Перемога додасть «Маккабі Тель-Авів» упевненості у своїх силах і продовжить участь у турнірі, а «Брейдаблік» роздумуватиме над тим, що могло б бути.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гент — Маккабі, Брейдаблік — Зоря.