Олімпіакос — Фрайбург — 2:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-09-22 00:04 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Олімпіакос (Пірей) і Фрайбург (Німеччина). ... Олімпіакос — Фрайбург — 2:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Олімпіакос (Пірей) і Фрайбург (Німеччина).

Олимпиакос - Фрайбург - 2:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаОлимпиакос - Фрайбург - 2:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Олімпіакос (Пірей) — Фрайбург (Німеччина) — 2:3 (1:2)
Голи: A. Ель Каабі (40), A. Ель Каабі (75) — Роланд Саллай (9), Гріфо (45+7), Mwene Philipp (86)

Предупредження: Холер (25), A. Ель Каабі (35), K. Schmidt (52), Роланд Саллай (69), Деніел Поденс (86)

Огляд матчу Олімпіакос — Фрайбург:

Захоплюючий матч Ліги Європи між командами «Олімпіакос Піреус» і «Фрайбург» У захопливому та насиченому подіями футбольному матчі «Олімпіакос Піреус» зустрівся з «Фрайбургом» на стадіоні «Георгіос Караїскакіс». Атмосфера в залі була напруженою, адже обидві команди боролися за перемогу в Лізі Європи УЄФА. Перший тайм розпочався на користь «Фрайбурга», який вийшов уперед уже на 9-й хвилині. Роланд Саллай вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед. Але «Олімпіакос Пірей» швидко відігрався, зробивши заміну на 24-й хвилині. С. Хеззе був замінений на В. Іборру, що додало команді нових сил. Однак «Фрайбург» не збавив обертів, оскільки на 25-й хвилині жовту картку отримав Л. Холер. Матч тривав у гострій боротьбі, обидві команди демонстрували гідну майстерність і рішучість. На 35-й хвилині ще одну жовту картку отримав А. Ель Каабі з команди «Олімпіакос Пірей», але вже через п’ять хвилин господарі поля зрівняли рахунок, забивши блискучий гол А. Ель Каабі. Ель Каабі на 40-й хвилині. Стадіон вибухнув радісними криками, коли «Олімпіакос Пірей» довів рахунок до 1:1. Однак на цьому хвилювання не закінчилися: на останніх секундах першого тайму у ворота «Фрайбурга» було призначено пенальті. В. Гріфо реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді перевагу 2:1. На початку другого тайму «Олімпіакос Пірей» зробив ще одну заміну, замінивши на 46-й хвилині П. Біля на Д. Поденсе.

Команди продовжили боротьбу за перевагу, але на 52-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фрайбурга» К. Шмідт. У матчі було проведено кілька замін, і обидві команди спробували переломити хід зустрічі. На 75-й хвилині пірейський «Олімпіакос» вдруге вразив ворота суперника завдяки ефектному голу А. Ель Каабі, який оформив хет-трик. «Фрайбург» швидко зробив дві заміни: Н. Вайсхаупт вийшов на поле замість В. Гріфо, а М. Філіпп замінив Р. Саллаї на 75-й хвилині. У відповідь на це «Олімпіакос Пірей» ввів у гру Ф. Ортегу замість Квіні та К. Фортуніса замість О. Сольбаккена. Залишалося всього кілька хвилин, і «Фрайбург» продемонстрував свою стійкість: на 86-й хвилині М. Філіп забив вирішальний гол, знову зрівнявши рахунок. Напруга зросла, коли незабаром жовту картку отримав Д. Поденс із пірейського «Олімпіакоса». В останні хвилини матчу обидві команди провели чергові заміни. На 90-й хвилині «Фрайбург» замінив Л. Холера на Ю. Кейтеля, а Р. Доана на Дж. Адаму. Однак, незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, і матч закінчився з рахунком 2:3 на користь «Фрайбурга». Ця захоплива зустріч у Лізі Європи УЄФА продемонструвала рішучість і майстерність як «Олімпіакоса» з Пірея, так і «Фрайбурга». Попри те, що господарі поля мужньо билися, саме «Фрайбург» здобув вражаючу перемогу на виїзді. Футбольні вболівальники всього світу стали свідками фантастичного видовища красивої гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бачка Топола — Олімпіакос, Фрайбург — Вест Гем.