Михайличенко протягом восьми хвилин віддав дві гольові передачі в матчі за загребське «Динамо»

2023-09-22 08:29 Український захисник загребського «Динамо» Богдан Михайличенко взяв безпосередню участь у перемозі своєї команди над казахстанською «Астаною» ... Михайличенко протягом восьми хвилин віддав дві гольові передачі в матчі за загребське «Динамо»

Український захисник загребського «Динамо» Богдан Михайличенко взяв безпосередню участь у перемозі своєї команди над казахстанською «Астаною» в матчі 1-го туру групового етапу Ліги конференцій, що відбувся вчора.

Богдан Михайличенко

26-річний футболіст не потрапив до стартового складу «Динамо» на цей поєдинок і з’явився на полі лише на 82-й хвилині зустрічі, проте такого незначного ігрового часу вистачило українцеві, щоб записати собі в актив одразу дві гольові передачі. На 85-й хвилині матчу Михайличенко асистував Антоніо Марину, а на третій компенсованій хвилині другого тайму з передачі українця забив уже Тібор Халілович.

Ліга конференцій. 1-й тур групового етапу

«Динамо» (Загреб, Хорватія) «Астана» (Казахстан) 5:1 (1:0)
Голи: Петкович (43 пен., 53 пен.), Булат (58), Марін (85, з передачі МИХАЙЛИЧЕНКА), Халілович (90+3, з передачі МИХАЙЛИЧЕНКА) — Оганесян (78)

«Динамо»: Невістич, Мохаррамі, Періч, Шутало, Любічич (Михайличенко, 83), Мішич, Булат (Халілович, 65), Батурина, Відович (Марін, 74), Петкович (Куленович, 73), Емрелі (Менало, 65).

Нагадаємо, Михайличенко перейшов у загребське «Динамо» минулого літа з бельгійського «Андерлехта». Відтоді він провів за хорватський клуб 11 матчів у всіх турнірах, а два асисти в поєдинку з «Астаною» стали для українця його першими результативними діями у складі «Динамо».