Оболонь — Верес — 0:0. Чемпіонат України, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-22 18:55 22 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і ... Оболонь — Верес — 0:0. Чемпіонат України, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

22 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і Верес (Рівне).

Оболонь - Верес - 0:0. Чемпионат Украины, 8-й тур. Обзор матча, статистикаОболонь - Верес - 0:0. Чемпионат Украины, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 8-й тур

Оболонь (Київ) — Верес (Рівне) — 0:0 (0:0)

Предупредження: О. Кучеренко (20), V. Груша (23), Y. Шевченко (26), V. Gakman (53), Марусич (62), Y. Прокопенко (64), Курко (68), V. Дубко (86), Шестаков (90+3)

Огляд матчу Оболонь — Верес:

Нещодавно на стадіоні «Оболонь-Арена» у матчі Прем’єр-ліги зустрілися команди «Оболонь-Бровар» та «Верес Рівне». Обидві команди прагнули перемоги, і атмосфера була напруженою. Однак, попри всі зусилля, рахунок у перерві так і залишився 0:0, а до кінця матчу на табло так і не змінився — безгольова нічия. Гра розпочалася з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність і прагнення домінувати на полі.

На 20-й хвилині гравець рівненського «Вереса» О. Кучеренко отримав жовту картку, що стало першою ознакою підвищеної напруги. Незабаром за ним пішов гравець «Оболоні-Бровар» В. Груша, який отримав жовту картку на 23-й хвилині. Було видно, що гравці не стримуються, вступаючи в запеклу боротьбу за контроль над ходом матчу. Під час першого тайму напруга продовжувала наростати. На 26-й хвилині жовту картку отримав гравець команди «Верес Рівне» Ю. Шевченко, що ще більше підкреслило змагальний характер гри. Однак, незважаючи на всі зусилля, до перерви жодній з команд не вдалося реалізувати жодного гольового моменту. Другий тайм розпочався із замін з обох сторін. На 46-й хвилині у «Оболоні-Бровар» І. Краснопір був замінений на О. Чернова, а у «Вереса-Рівне» замість М. Марусича з’явився С. Шарай. Ці заміни додали матчу нових сил, і команди відновили боротьбу на полі. По ходу гри продовжували з’являтися жовті картки. На 53-й хвилині одну з них отримав гравець «Вереса» В. Гакман, а на 62-й хвилині другу жовту картку отримав М. Марусич, що призвело до червоної картки та вилучення гравця. На 64-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Оболоні-Бровар» Ю. Прокопенко, що посилило напругу. Обидві команди мали можливості вийти з глухого кута, причому на 72-й хвилині гол у ворота «Вереса-Рівне» було скасовано через положення «поза грою». «Оболонь-Бровар» тримала оборону, не допускаючи вдалих спроб забити гол. В останні хвилини матчу тренери продовжували робити заміни, намагаючись внести тактичні зміни. Так, на 73-й хвилині замість С. Суханова вийшов гравець «Оболоні-Бровар» В. Груша, у «Вереса-Рівне» О. Кучеренка замінив Д. Балан, а на 79-й хвилині замість А. Кухарука вийшов М. Гайдучик. В останні хвилини гри «Оболонь-Бровар» також зробила заміну — на 84-й хвилині замість В. Дубка вийшов Р. Черненко. Однак рахунок так і не змінився, і з фінальним свистком судді матч завершився безгольовою нічиєю. Йдучи з поля, гравці могли пишатися своєю грою в напруженому поєдинку. Незважаючи на те, що обидві команди не змогли забити, вони продемонстрували самовідданість і майстерність протягом усього матчу. Ця нічия продемонструвала стійкість і конкурентоспроможність команд Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Минай — Оболонь, Верес — ЛНЗ.