Штутгарт — Дармштадт — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-22 23:29 22 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт — Дармштадт — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

22 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і Дармштадт (Німеччина).

Штутгарт - Дармштадт - 3:1. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаШтутгарт - Дармштадт - 3:1. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 5-й тур

Штутгарт (Німеччина) — Дармштадт (Німеччина) — 3:1 (2:1)
Голи: Енцо Міллот (22), С. Гірасі (32), С. Гірасі (90+3) — Загаду (17)

Попередження: Лука Пфайффер (8), F. Holland (45+1), C. Riedel (62), Тім Скарке (71), F. Stojilkovic (77), F. Schnellhardt (86), D. Undav (89)

Огляд матчу Штутгарт — Дармштадт:

У захопливому матчі Бундесліги, що відбувся на стадіоні MHP Arena, «Штутгарт» здобув перемогу над «Дармштадтом 98». Рахунок у перерві був 2:1 на користь «Штутгарта», а до кінця матчу вони збільшили свою перевагу до 3:1. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою рішучість домогтися перемоги. На 8-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дармштадта 98» Л. Пфайффер, що задало тон напруженій боротьбі. Однак на 17-й хвилині гравець «Дармштадта» Д. Загаду випадково забив гол у власні ворота, забезпечивши «Штутгарту» перевагу. Не втрачаючи присутності духу, «Штутгарт» продовжив атакувати, і на 22-й хвилині Е. Міллот забив фантастичний гол, ще більше збільшивши перевагу «Штутгарта». На 32-й хвилині С. Гірассі зробив рахунок 2:0, але «Дармштадт» не здався. На останніх хвилинах першого тайму Ф. Голланд отримав жовту картку за свою команду. Незабаром після цього «Дармштадт» зробив заміну, випустивши на 46-й хвилині замість Л. Пфайффера Ф. Стоїльковича. З початком другого тайму напруга на полі залишалася високою. На 62-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дармштадта» К. Рідель, а через хвилину «Штутгарт» відзначився голом, скасованим через положення «поза грою». Обидві команди провели тактичні заміни, щоб посилити свою гру.

На 68-й хвилині у складі «Штутгарта» замість М. Міттельштадта на поле вийшов Сілас. На 71-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дармштадта» Т. Скарке, а на 77-й хвилині ще одну жовту картку отримав Ф. Стоїлькович. Ближче до кінця матчу обидві команди ввели в гру свіжі сили. Дармштадт здійснив цілий шквал замін: М. Хонсак вийшов замість А. Сейделя, Ф. Голланд — замість Ф. Шнельхардта, а Т. Скарке — замість Т. Кемпе на 78-й хвилині. Штутгарт також здійснив зміни, замінивши К. Фюріха на Д. Ундава, а Е. Міллота на Я. Левелінга. Напруга наростала в міру того, як час минав. На 86-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дармштадта» Ф. Шнельхардт, а на 87-й хвилині М. Бадер був замінений на Ф. Ронштадта. На 89-й хвилині жовту картку отримав гравець «Штутгарта» Д. Ундав, що додало драматизму. На останніх хвилинах «Штутгарт» закріпив свою перемогу: на 90-й хвилині С. Гірассі забив свій другий гол. Гірассі забив свій другий гол у матчі. Цей гол забезпечив «Штутгарту» перемогу з рахунком 3:1, залишивши «Дармштадт» у непростому програші. Матч продемонстрував майстерність, рішучість і стратегію обох команд. Послідовна атака «Штутгарта» і надійний захист у підсумку виявилися занадто складними для «Дармштадта 98». Уболівальники стали свідками захопливого поєдинку Бундесліги, який запам’ятається захопливими моментами на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кельн — Штутгарт, Дармштадт — Вердер.