Лечче — Дженоа — 1:0. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-22 23:43 22 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Дженоа — 1:0. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

22 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Дженоа (Генуя).

Лечче - Дженоа - 1:0. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Дженоа - 1:0. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 5-й тур

Лечче (Італія) — Дженоа (Генуя) — 1:0 (0:0)
Голи: Ремі Уден (83)

Предупредження: Коні Де Вінтер (7), Аарон Мартін (9), Аарон Мартін (36), P. Almqvist (59)

Огляд матчу Лечче — Дженоа:

У захопливому поєдинку Серії А на стадіоні «Віа дель Маре» «Лечче» здобув перемогу над «Дженоа» з рахунком 1:0. Перший тайм пройшов у гострій боротьбі між командами, обидві сторони продемонстрували рішучість взяти три очки. Перший тайм розпочався з високою інтенсивністю, оскільки і «Лечче», і «Дженоа» прагнули встановити контроль над грою. Гра проходила в напруженій боротьбі, і жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. У перерві рахунок став 0:0, і в другому таймі все залежало від гри. Уже на самому початку матчу були показані жовті картки: на 7-й хвилині був попереджений гравець «Дженоа» К. Де Вінтер. За ним пішов його товариш по команді А. Мартін, який отримав жовті картки на 9-й і 36-й хвилинах. На жаль для Мартіна, друге попередження призвело до червоної картки, і «Дженоа» залишилася без гравців. Після перерви «Дженоа» зробила першу заміну на 46-й хвилині: Х. Васкес замінив вилученого Де Вінтера. Тим часом «Лечче» також вирішив здригнутися, випустивши на 60-й хвилині Х. Рафіа замість Р. Удіна і на тій же хвилині А. Галло замість П. Доргу. По ходу матчу обидві команди продовжували боротьбу за перевагу.

На 59-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лечче» П. Альмквіст, що ще більше підкреслило напружений характер зустрічі. Дженоа в прагненні зрівняти рахунок також зробила заміни: на 76-й хвилині К. Екубан і С. Хефті замінили М. Ретегі та М. Баделя. У міру наближення до повного тайму саме «Лечче» вдалося знайти переломний момент. На 83-й хвилині Р. Удін продемонстрував свою майстерність перед воротами, завдавши влучного удару, який опинився в сітці. Стадіон вибухнув від радості: «Лечче» вийшов уперед із рахунком 1:0. Обидві команди продовжили робити заміни: на 79-й хвилині «Лечче» випустив М. Каба замість Н. Сансоне і Г. Стрефецца замість Р. Пікколі. Дженоа також зробила останні заміни в останні хвилини гри: А. Блін замінив Н. Крстовіча, а С. Сабеллі вийшов замість Р. Маліновського на 87-й і 89-й хвилинах відповідно. Однак «Лечче» зумів утримати перевагу в один м’яч до фінального свистка, здобувши важку перемогу над суперником. У результаті «Дженоа» залишилася шкодувати про втрачені можливості, а «Лечче» святкував заслужений тріумф. Матч між «Лечче» і «Дженоа» став свідченням пристрасті та суперництва у футбольній Серії А. Обидві команди продемонстрували свою самовіддачу на полі, але саме «Лечче» став гідним переможцем, завоювавши цінні три очки у своєму прагненні до успіху в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Лечче, Дженоа — Рома.