Алавес — Атлетик — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-22 23:59 22 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Атлетик — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

22 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Атлетик (Більбао).

Алавес - Атлетик - 0:2. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Атлетик - 0:2. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 6-й тур

Алавес (Іспанія) — Атлетик (Більбао) — 0:2 (0:1)
Голи: Вільямс (18), Сансет (76)

Попередження: Беренгер (29), Юрій Берчиче (31), Kike García (45+1), A. Abqar (78)

Огляд матчу Алавес — Атлетик:

У напруженому матчі Ла Ліги «Алавес» зустрівся з «Атлетиком» на стадіоні «Естадіо де Мендісорроза». У перерві рахунок був 0:1 на користь «Атлетіка», але до кінця матчу вони збільшили свою перевагу до 0:2 і здобули перемогу. Початок матчу був відзначений атакувальними діями обох команд, які прагнули якнайшвидшого перелому. Проте вже на 18-й хвилині «Атлетик» взяв гору: І. Вільямс вразив ворота своєї команди. По ходу гри обидві команди вели запеклу боротьбу за перевагу. Судді довелося потрудитися: кілька жовтих карток отримали гравці обох команд. На 29-й хвилині було вилучено гравця «Атлетіко» А. Беренгера, а на 31-й хвилині — Ю. Берчіче. У складі «Алавеса» перед самою перервою був вилучений К. Гарсія. У другому таймі у складі обох команд було багато замін, бо керівники шукали свіжі сили, які могли б вплинути на хід гри. На 48-й хвилині «Алавес» зробив першу заміну, випустивши замість Х. Лопеса Р. Дуарте. На 49-й хвилині «Алавес» зробив ще одну заміну — К. Бенавідез замінив Х. Гуріді.

Своєю чергою, «Атлетік» здійснив першу заміну на 64-й хвилині — замість А. Беренгера вийшов І. Муніаїн. На 67-й хвилині «Алавес» зробив ще дві заміни: І. Хагі замість Саму і А. Сола замість А. Реббаха. У відповідь на це «Атлетік» на 71-й хвилині ввів у гру Г. Гурузету замість А. Вільялібре, а потім А. Паредес замінив Й. Паредес замінив Й. 76-та хвилина стала вирішальною для «Атлетика», коли він забив свій другий гол у матчі. О. Сансет влучив у сітку і збільшив перевагу своєї команди, відкинувши «Алавес» назад. Матч продовжився в напруженій боротьбі, обидві команди прагнули нових голів. На 78-й хвилині А. Абкар отримав жовту картку. На останніх хвилинах матчу відбулися нові заміни: на 82-й хвилині «Атлетік» замінив Ю. Берчіче на І. Лекуе, на тій же хвилині І. Руїс де Галаррета вийшов замість Д. Гарсії. Остання заміна у складі «Алавеса» — Л. Ріоха замінив Х. Алькаїна на 84-й хвилині. Після фінального свистка «Атлетік» вийшов переможцем, здобувши перемогу над «Алавесом» із рахунком 0:2. Матч продемонстрував інтенсивність і конкурентність Ла Ліги, обидві команди проявили свої здібності протягом усієї гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сельта — Алавес, Атлетик — Гетафе.