Боруссія Д — Вольфсбург — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 18:27 23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Вольфсбург — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Вольфсбург (Німеччина).

Боруссия Д - Вольфсбург - 1:0. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Вольфсбург - 1:0. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 5-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Вольфсбург (Німеччина) — 1:0 (0:0)
Голи: М. Реус (68)

Предупредження: V. Cerny (24)

Огляд матчу Боруссія Д — Вольфсбург:

У напруженому матчі Бундесліги дортмундська «Боруссія» у запеклій боротьбі здобула перемогу над «Вольфсбургом» із рахунком 1:0 на стадіоні SIGNAL IDUNA PARK. У першому таймі обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність, створивши безліч моментів. На 24-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вольфсбурга» В. Черни, що додало агресії в гру. Другий тайм почався з того, що на 63-й хвилині дортмундська «Боруссія» провела першу заміну: замість Д. Малена на поле вийшов Ж. Байно-Гіттенс. Вольфсбург відповів тим самим: В. Черні замінив Я. Камінські на 65-й хвилині. На 68-й хвилині дортмундська «Боруссія» все-таки домоглася успіху. М. Реус чудовим ударом влучив у сітку воріт «Боруссії», чим запалив глядачів і забезпечив своїй команді найважливішу перевагу. Наприкінці матчу обидві команди зробили додаткові заміни, щоб освіжити склади. У «Вольфсбурга» на 77-й хвилині замість Р. Баку з’явився Т. Томаш, а на 78-й хвилині М. Сванберг замінив А. Вранкса. Ще одна заміна у складі «Вольфсбурга» — на тій самій хвилині замість А. Сарра з’явився Й. Вінд.

Дортмундська «Боруссія» також зробила зміни у складі: на 78-й хвилині замість С. Халлера з’явився Н. Фуллькруг. На 83-й хвилині Е. Кан замінив М. Реуса, додавши енергії півзахисту і забезпечивши стабільність в обороні. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, «Вольфсбург» кинувся вперед у пошуках рівного рахунку. Однак оборона дортмундської «Боруссії» тримала оборону, не даючи гостям жодного шансу. На 88-й хвилині «Вольфсбург» зробив останню заміну, замінивши Л. Маєра на П. Віммера. З фінальним свистком дортмундська «Боруссія» відсвяткувала перемогу над рішуче налаштованим «Вольфсбургом». Матч продемонстрував ентузіазм, технічність і змагальний характер Бундесліги, залишивши вболівальників у напрузі до самого кінця. Обидві команди продемонстрували винятковий талант і забезпечили захоплююче видовище для вболівальників. Перемога свідчить про те, що дортмундська «Боруссія» не втрачає надії на чемпіонський титул, а «Вольфсбург», незважаючи на поразку, може пишатися своєю сильною грою. Цей матч Бундесліги, безсумнівно, запам’ятається як випробування майстерності та цілеспрямованості обох сторін.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хоффенхайм — Боруссія Д, Вольфсбург — Айнтрахт.