Уніон — Хоффенхайм — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 18:31 23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Хоффенхайм — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Хоффенхайм (Німеччина).

Унион - Хоффенхайм - 0:2. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаУнион - Хоффенхайм - 0:2. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 5-й тур

Уніон (Берлін) — Хоффенхайм (Німеччина) — 0:2 (0:2)
Голи: Крамарич (22), M. Beier (38)

Попередження: Крамарич (45+4), Антон Стах (54), Тусар (72), F. О. Беккер (89)

Огляд матчу Уніон — Хоффенхайм:

У захопливому матчі Бундесліги на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерей» берлінський «Уніон» зустрівся з «Гоффенгаймом 1899». Обидві команди прагнули здобути надважливу перемогу в цьому довгоочікуваному поєдинку. Перший тайм розпочався з того, що на 22-й хвилині «1899 Хоффенхайм» вийшов уперед завдяки майстерно виконаному пенальті А. Крамаричем. Цей гол забезпечив «Гоффенгайму» відмінний початок матчу і дозволив здобути перемогу над берлінським «Уніоном» із рахунком 1:0. Господарі поля намагалися відповідати, але їм ніяк не вдавалося влучити у площину воріт. 1899 Хоффенхайм продовжував домінувати у грі та збільшив свою перевагу на 38-й хвилині. М. Байєр вдалим ударом влучив у сітку воріт, ще більше розпаливши «Уніон Берлін». Після свистка на перерву рахунок став 2:0 на користь «Гоффенгайма 1899». Другий тайм розпочався із заміни у складі берлінського «Уніона» — замість Д. Д. Фофани в гру вступив Б. Ааронсон, який спробував посилити атакувальний потенціал команди. Однак перевага в рахунку була не на їхню користь — «Хоффенхайм 1899» продовжував утримувати перевагу в рахунку. На 54-й хвилині А. Штах із «Гоффенгайма 1899» отримав жовту картку, що підкреслило напруження гри. Команди запекло боролися за володіння м’ячем і контроль над ним. У міру того як час минав, і «Уніон Берлін», і «Хоффенхайм 1899» проводили стратегічні заміни, щоб освіжити свої склади.

На 55-й хвилині у складі «Гоффенгайма 1899» з’явилися В. Вегхорст і І. Бебу, які замінили М. Байєра і М. Беришу. У складі «Уніон Берлін» також відбулися зміни: на 69-й хвилині С. Беккер замінив Б. Голлербаха. Гра ставала дедалі жорсткішою, внаслідок чого на 72-й хвилині жовту картку отримав Л. Тусарт з «Уніон Берлін». «Гоффенгайм 1899» відповів двома замінами, знявши з гри А. Крамарича та Р. Скова і ввівши в гру Ф. О. Беккера та М. Бултера на 74-й хвилині. Берлінський «Уніон» відігрався, замінивши Л. Тусарта на А. Лайдуні на 76-й хвилині. Однак їхні зусилля виявилися марними — прорвати оборону «Хоффенхайма 1899» так і не вдалося. На останніх хвилинах гри обидві команди зробили останні заміни. На 81-й хвилині замість Ж. Руссільона і М. Кауфмана у складі «Уніон Берлін» з’явилися Р. Госенс і Л. Бонуччі. На 90-й хвилині замість К. Акпогуми до складу команди «1899 Гоффенгайм» був введений П. Кадерабек. Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь команди «1899 Хоффенхайм», яка здобула заслужену перемогу. Берлінський «Уніон» доклав чимало зусиль, але не зміг подолати перевагу суперника. Цей поєдинок Бундесліги на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерей» продемонстрував захопливий і конкурентний характер німецького футболу. І «Уніон Берлін», і «Хоффенхайм 1899» продемонстрували свою майстерність, але перемога в цьому матчі дісталася «Хоффенхайму 1899».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гайденхайм — Уніон, Хоффенхайм — Боруссія Д.