Аугсбург — Майнц — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 18:32 23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і ... Аугсбург — Майнц — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і Майнц (Німеччина).

Аугсбург - Майнц - 2:1. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаАугсбург - Майнц - 2:1. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 5-й тур

Аугсбург (Німеччина) — Майнц (Німеччина) — 2:1 (2:1)
Голи: Демірович (15), Демірович (45) — Аджорк (6)

Предупредження: B. Gruda (74), Робін Зентнер (77), Дорш (90+1), Д. Дрена Бельо (90+5), Лі Дже Сон (90+7)

Огляд матчу Аугсбург — Майнц:

У напруженому матчі Бундесліги ФК «Аугсбург» у впертій боротьбі здобув перемогу над ФК «Майнц 05». Гра проходила на стадіоні WWK Arena, і обидві команди прагнули поліпшити своє становище в турнірній таблиці. Із самого початку було видно, що обидві команди хочуть забити. Лише шість хвилин знадобилося «Майнцу 05», щоб зрівняти рахунок, коли Л. Ажорк забив гол. Однак їхня перевага була недовгою, оскільки «Аугсбург» швидко відповів. На 15-й хвилині Е. Демірович забив чудовий гол, зрівнявши рахунок. На 11-й хвилині «Майнц 05» знову міг повести в рахунку, але гол С. Белла був скасований через офсайд. Белла був скасований через офсайд. Це був прикрий момент для команди, оскільки він міг переломити хід матчу на свою користь. Перед самою перервою «Аугсбург» скористався можливістю повести в рахунку. На 45-й хвилині Демірович завдав чергового удару, продемонструвавши свою бомбардирську майстерність і вивівши свою команду вперед. Перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь «Аугсбурга». Другий тайм був досить драматичним і напруженим. На 62-й хвилині «Аугсбург» отримав червону картку, внаслідок чого на полі залишилося всього десять гравців. Це призвело до тактичних змін у діях обох команд, у зв’язку з чим були проведені заміни.

На 65-й хвилині «Аугсбург» зробив дві вирішальні заміни: на поле вийшли П. Тіц і Р. Варгас. Майнц 05 відповів своїми замінами, випустивши на поле на 69-й хвилині С. Белла і Т. Краусса. Белла і Т. Краусса. Ці заміни мали надати грі свіжих сил і динаміки. На 74-й хвилині напруга почала наростати, оскільки жовту картку отримав Б. Груда з «Майнца 05». На 77-й хвилині була ще одна жовта картка для Р. Зентнера, що додало грі гостроти. У міру того як час добігав кінця, обидві команди зробили останні заміни, намагаючись домогтися перемоги. У «Майнца 05» на 79-й хвилині вийшли Л. Баррейро і К. Онісіво, а в «Аугсбурга» — Е. Рекшбекай і Н. Дорш на 89-й хвилині. Залишалися лічені хвилини до кінця матчу, який став супроводжуватися вилученнями та розчаруваннями. Три гравці отримали жовті картки, зокрема Д. Бельо і Н. Дорш з «Аугсбурга» і Лі Чже Сун з «Майнца 05». Незважаючи на пізній драматизм, рахунок залишився незмінним — «Аугсбург» здобув перемогу над «Майнцем 05» із рахунком 2:1. Це був наполегливий матч, який продемонстрував дух суперництва і цілеспрямованість обох команд. Результат вивів «Аугсбург» у лідери Бундесліги, а «Майнц 05» залишився роздумувати про втрачену можливість. Гравці обох команд проявили майстерність і стійкість, зробивши цей матч захопливим і незабутнім для любителів футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Аугсбург, Майнц — Байєр.