Кр-л Пелас — Фулгем — 0:0. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 18:57 23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Фулгем — 0:0. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Фулхем (Англія).

Кр-л Пэлас - Фулхэм - 0:0. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Фулхэм - 0:0. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 6-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Фулхем (Англія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Жоао Палінья (14), T. Ream (16), Дж. Айю (21), Т. Мітчелл (40), Дукуре (68)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Фулгем:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Селхерст Парк» билися команди «Кристал Пелас» і «Фулхем». Обидві команди продемонстрували свої оборонні якості, в результаті чого була зафіксована безгольова нічия. Незважаючи на відсутність голів, матч, безумовно, вийшов напруженим і цікавим. Гра почалася із серії жовтих карток. На 14-й хвилині попередження отримав гравець «Фулхема» Дж. Палхінья, а ще через дві хвилини — його партнер по команді Т. Реам. На 21-й хвилині гравець «Кристал Пелас» Дж. Айю також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку. Фізична складова матчу була очевидна, гравці обох команд боролися за домінування. По ходу першого тайму напруга ще більше зросла. На 40-й хвилині гравець «Кристал Пелас» Т. Мітчелл був вилучений з поля, що ще більше збільшило кількість вилучень у матчі. Обидві команди були сповнені рішучості вийти з глухого кута, але їхні зусилля постійно припинялися чудовим захистом і воротарями. Другий тайм тривав у тому ж ключі, обидві команди не могли знайти прорив. На 68-й хвилині гравець «Кристал Пелас» К. Дукуре отримав жовту картку, збільшивши кількість попереджень для своєї команди. Було видно, що обидві команди налаштовані на перемогу, але оборона суперників залишалася непохитною. У завершальній стадії матчу були проведені заміни, які повинні були привнести в гру нові сили і креатив.

На 70-й хвилині «Кристал Пелас» замінив Й. Шлуппа на Й. Матету. Фулхем відповів своєю заміною на 75-й хвилині, замінивши А. Перейру на А. Івобі. Обидві команди прагнули використати будь-яку можливість обійти суперника. На 79-й хвилині «Фулгем» здійснив ще дві заміни, випустивши Б. Де Кордова-Ріда та Р. Хіменеса замість Х. Вілсона та Карлоса Вінісіуса відповідно. Ці зміни мали надати нової динаміки атакувальній грі і, можливо, вивести команду з глухого кута. В останні хвилини гри «Кристал Пелас» відповів своєю заміною. На 90-й хвилині О. Едуард замінив Ж. Рак-Сак’ї в надії вирвати перемогу в кінцівці матчу. Однак, незважаючи на свіжі сили, жодна з команд так і не змогла забити. Фінальний свисток сповістив про закінчення матчу, і обидві команди залишилися розчаровані рахунком. «Кристал Пелас» і «Фулхем» мужньо билися, але в підсумку не змогли знайти переломний момент, до якого так прагнули. Проте, матч продемонстрував оборонні якості команд і їхнє прагнення домогтися позитивного результату. У підсумку безгольова нічия між «Кристал Пелас» і «Фулхемом» на «Селхерст Парк» стала наполегливою і напруженою боротьбою. Відсутність голів, можливо, розчарувала вболівальників, але якість гри і постійні перепасування забезпечили захоплююче протистояння від початку і до кінця. Тепер обом командам належить перегрупуватися і націлитися на досягнення нових позитивних результатів у найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Кр-л Пелас, Фулхем — Челсі.