Нант — Лор’ян — 5:3. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 19:59 23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Лор’ян — 5:3. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Лор’ян (Франція).

Нант - Лорьян - 5:3. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Лорьян - 5:3. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 6-й тур

Нант (Франція) — Лор ’ян (Франція) — 5:3 (1:1)
Голи: М. Аблін (42), Ерай Комерт (46), Мостафа Мохамед (55), Молле (83), Саймон (90+9) — E. J. Kroupi (6), Р. Фавр (76), A. Тосін (85)

Предупредження: Лоран Абергель (53), Ремі Декамп (81), Ігор Сільва (90+7), Р. Фавр (90+1)

Огляд матчу Нант — Лор’ян:

У захопливому футбольному матчі, що відбувся на стадіоні «Стад де ла Божуар — Луї Фонтено», «Нант» здобув перемогу над «Лор’яном» із рахунком 5:3. Гра, що проходила в престижній Лізі 1, тримала вболівальників у напрузі від початку і до кінця. Перший тайм матчу закінчився з рахунком 1:1. Лор’ян забив перший м’яч на 6-й хвилині, коли Е. Ж. Крупі влучив у сітку воріт. Нант швидко відповів на це на 42-й хвилині голом М. Абліна. У другому таймі «Нант» не гаяв часу, щоб захопити лідерство. На 46-й хвилині Е. Комерт, скориставшись гольовою нагодою, забезпечив своїй команді перевагу 2:1. На 53-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лор’яна» Л. Абержель, що ще більше загострило гру, і «Нант» продовжив домінувати, збільшивши свою перевагу до 3:1 на 55-й хвилині завдяки голу Мостафи Мохамеда. Однак матч був ще далекий від завершення, і обидві команди продемонстрували свій бойовий дух і рішучість. На 74-й хвилині «Лор’ян» зробив заміну, замінивши Ж. Понсо на Ж. Макенго.

Цей хід приніс свої плоди, коли на 76-й хвилині Р. Файвр забив гол, скоротивши розрив у рахунку до 3:2. Нант швидко відреагував, зробивши дві заміни на 80-й хвилині. Мостафа Мохамед був замінений на Маркіньоса, а Ж. Дюверне вийшов замість Р. П’єр-Габріеля. На 81-й хвилині, коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, жовту картку отримав гравець «Нанта» Р. Дескам. Однак ця невдача не зупинила команду. На 83-й хвилині Ф. Молле забив гол, збільшивши перевагу «Нанта» до 4:2. На 85-й хвилині А. Тосін забив гол. В останні хвилини гри «Нант» зробив останню заміну: на 89-й хвилині Ф. Молле був замінений на С. Мутуссамі. Драма продовжилася: на 90-й хвилині жовті картки отримали гравці «Лор’яна» Р. Файвр та Ігор Сільва. На завершення напруженого матчу на 90-й хвилині у ворота «Нанта» було призначено пенальті, який реалізував М. Сімон, оформивши перемогу з рахунком 5:3. Загалом матч «Нант» — «Лор’ян» став захоплюючим видовищем, обидві команди виклалися на полі на повну. Голи, заміни та картки посилили загострення пристрастей, зробивши гру незабутньою для вболівальників обох клубів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Нант, Лор’ян — Монпельє.