Сассуоло — Ювентус — 4:2. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 21:03 23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Ювентус — 4:2. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Ювентус (Турин).

Сассуоло - Ювентус - 4:2. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Ювентус - 4:2. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 5-й тур

Сассуоло (Італія) — Ювентус (Турин) — 4:2 (2:1)
Голи: А. Лорієнте (12), Берарді (41), Пінамонті (82), Федеріко Гатті (90+5) — Матіас Вінья (21), К’єза (78)

Предупредження: Рабьо (36), D. Boloca (52), Даніло (55), Берарді (58), Матіас Вінья (65), Пінамонті (83)

Огляд матчу Сассуоло — Ювентус:

У захопливому матчі Серії А «Сассуоло» зустрівся з «Ювентусом» на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore. Рахунок у перерві був 2:1 на користь «Сассуоло», але саме підсумковий рахунок 4:2 став справжнім свідченням захопливого характеру гри. Дія розпочалася вже на 12-й хвилині, коли гравець «Сассуоло» А. Лауріенте забив перший гол у матчі, забезпечивши своїй команді перевагу. Однак «Ювентус» швидко відповів, хоча й невдало: на 21-й хвилині М. Віна забив власний гол, зрівнявши рахунок. По ходу матчу напруга наростала, що призвело до жовтої картки А. Рабіо на 36-й хвилині. Проте «Сассуоло» знову відзначився: на 41-й хвилині Д. Берарді забив гол, забезпечивши команді заслужену перевагу перед перервою. Другий тайм розпочався зі шквалом замін з обох сторін. На 46-й хвилині «Ювентус» ввів у гру Ф. Костича та С. Ілінга-молодшого, сподіваючись переломити хід зустрічі. У «Сассуоло», навпаки, на поле вийшли Р. Трессольді та М. Віті. У другому таймі жовті картки стали регулярним явищем: на 52-й хвилині було вилучено Д. Болока із «Сассуоло». На 55-й і 58-й хвилинах жовті картки отримали Даніло і Д. Берарді із «Сассуоло». «Ювентус» продовжив вносити зміни до свого складу, випустивши на 60-й хвилині В. МакКенні замість Т. Веа.

Однак на 82-й хвилині А. Пінамонті збільшив перевагу «Сассуоло». Цікавий поворот подій стався на 78-й хвилині, коли «Ювентусу» вдалося скоротити розрив у рахунку завдяки голу Ф. К’єзи. Однак усі надії на повернення до перемоги були розвіяні вже за кілька хвилин, коли на 82-й хвилині А. Пінамонті з «Сассуоло» забив свій другий гол у матчі. А. Пінамонті з «Сассуоло» ще не все зробив, бо на 83-й хвилині він також отримав жовту картку, що додало драматизму матчу. На останніх хвилинах обидві команди зробили по кілька замін: у «Ювентуса» на 83-й хвилині замість А. Міліка з’явився М. Локателлі, а в «Сассуоло» — Н. Байрамі замість Г. Дефреля і С. Кастільєхо замість А. Пінамонті на 85-й хвилині. Надалі «Сассуоло» посилив свій склад А. Лор’єнте, замінивши М. Педерсена. У кінцівці матчу відбулося ще кілька замін: на 90-й хвилині «Сассуоло» замінив М. Віну на Г. М. Феррарі. Цікаво, що на останніх хвилинах матчу Ф. Гатті забив гол у власні ворота, додавши до цього ще один м’яч у ворота «Ювентуса» і встановивши остаточний рахунок 4:2 на користь «Сассуоло». Загалом матч між «Сассуоло» та «Ювентусом» вийшов захопливим, сповненим голами, жовтими картками та значними змінами у складі. Він, безумовно, став для любителів футболу захопливим видовищем, що демонструє талант і суперництво.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Сассуоло, Ювентус — Лечче.