Рух — Шахтар — 1:1. Чемпіонат України, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 21:04 23 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і ... Рух — Шахтар — 1:1. Чемпіонат України, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і Шахтар (Донецьк).

Рух - Шахтер - 1:1. Чемпионат Украины, 8-й тур. Обзор матча, статистикаРух - Шахтер - 1:1. Чемпионат Украины, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 8-й тур

Рух (Львів) — Шахтар (Донецьк) — 1:1 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Рух — Шахтар:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги між командами «Рух Львів» і «Шахтар» на стадіоні «Арена Львів» рахунок у перерві був 0:1 на користь донецького «Шахтаря», а в основний час рахунок був нічийним — 1:1. Розглянемо докладніше основні події, що відбувалися під час матчу. На 17-й хвилині донецький «Шахтар» відкрив рахунок у матчі, забивши гол у ворота Г. Судакова, і вивів свою команду вперед. Цей гол задав тон майбутньому захоплюючому матчу. Однак уже за чотири хвилини гравець донецького «Шахтаря» Ю. Ракицький отримав червону картку, і команда залишилася на полі вдесятьох. Незважаючи на зниження кількості гравців, донецький «Шахтар» продовжував проявляти стійкість. На 25-й хвилині була проведена перша заміна — замість Н. Міроші в гру вступив К. Келсі. Ці тактичні зміни були спрямовані на те, щоб зберегти перевагу в рахунку і впоратися з втомою у фізично важкій грі. На початку другого тайму на 48-й хвилині жовту картку отримав гравець «Рух Львів» Едсон Фернандо. Матч продовжував проходити в гострій боротьбі, і на 50-й хвилині жовтою карткою був попереджений гравець донецького «Шахтаря» Г. Судаков. На 52-й хвилині «Рух Львів» здійснив першу заміну, замінивши Едсона Фернандо на А. Плумейна. Ймовірно, ця заміна була зроблена з метою надати команді свіжих сил і внести нову динаміку в гру.

Однак на 64-й хвилині жовту картку отримав гравець «Руху Львова» Ю. Климчук, що ще більше загострило ситуацію в матчі. По ходу гри обидві команди продовжували проводити заміни. На 66-й хвилині «Рух Львів» зробив дві заміни, випустивши Таллеса замість О. Федора та В. Соломона-Отабора замість Д. Теслюка. Донецький «Шахтар» також здійснив дві заміни: на 71-й хвилині Г. Судаков замінив Ю. Коноплю, а А. Бондаренка — Ю. Назарину. На 76-й хвилині «Рух Львів» зробив четверту заміну: замість В. Рунича в гру вступив І. Квасниця. Лише через п’ять хвилин гравець донецького «Шахтаря» Ю. Конопля отримав жовту картку, що свідчить про змагальний характер матчу. На 82-й хвилині донецький «Шахтар» здійснив ще дві заміни, замінивши О. Зубкова та Д. Криськіва на Д. Сікана і Д. Кастільо, а на 87-й хвилині жовту картку отримав гравець донецького «Шахтаря» Д. Різник. Однак останнє слово залишилося за «Рухом Львовом» — на 88-й хвилині Б. Слюбик забив гол. Слюбик забив гол, зрівнявши рахунок і зберігши цінне очко для своєї команди. Матч закінчився тим, що на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець донецького «Шахтаря» Д. Кастільо. Незважаючи на напружений характер гри, обидві команди продемонстрували на полі свою рішучість і майстерність. Нічия в цьому матчі Прем’єр-ліги забезпечила «Руху Львову» та донецькому «Шахтарю» перемогу, і вболівальники з нетерпінням очікують наступної зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кривбас — Рух, Шахтар — Ворскла.