Вердер — Кельн — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 21:26 23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Кельн — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Кельн (Німеччина).

Вердер - Кельн - 2:1. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаВердер - Кельн - 2:1. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 5-й тур

Вердер (Бремен) — Кельн (Німеччина) — 2:1 (1:1)
Голи: Борре (38), J. Njinmah (67) — Деві Селке (31)

Предупредження: Ф. Аліду (73), Вайзер (79), Велькович (88)

Огляд матчу Вердер — Кельн:

У захопливому поєдинку Бундесліги на стадіоні «Wohninvest WESERSTADION» «Вердер Бремен» зустрівся з ФК «Кольн». У матчі обидві команди продемонстрували свою атакувальну міць, забезпечивши вболівальникам захопливе видовище. Рахунок у перерві 1:1 свідчив про напружену боротьбу, але в підсумку перемога дісталася бременському «Вердеру» з рахунком 2:1. Початок матчу було покладено на 31-й хвилині, коли «Кольн» забив гол. Відповідальним за вихід своєї команди вперед став Д. Зельке, який відзначився результативним ударом. Однак уже через сім хвилин бременський «Вердер» відповів на це голом Р. Борре, який зробив рахунок 1:1. Другий тайм продовжував залишатися захопливим, обидві команди прагнули до вирішального голу. На 65-й хвилині ФК «Кольн» зробив першу заміну, замінивши Л. Вальдшмідта на Ф. Аліду. Вердер Бремен швидко пішов за цим прикладом, замінивши на 66-й хвилині Р. Борре на Дж. Нджінмаха. Ця заміна виявилася доленосною для Вердера Бремена, оскільки вже за хвилину Нджинмах забив гол, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. На 73-й хвилині за грубе порушення правил гравцеві «Кольна» Ф. Аліду було показано жовту картку.

Обидві команди зробили чергові зміни, прагнучи змінити хід матчу. На 75-й хвилині «Кольн» ввів у гру Д. Гусейнбашича замість С. Тіггеса, а «Вердер Бремен» на 80-й хвилині поміняв М. Вайзера на О. Демана. На цьому господарі поля не зупинилися і на 80-й хвилині зробили ще три заміни одночасно, замінивши М. Дакша, С. Лінєна і К. Гросса на Н. Вольтемаде, А. Юнга і О. Демана відповідно. ФК «Кольн» також здійснив зміни у складі: Л. Майна замінив Д. Даунса на 83-й хвилині, а Д. Любичич на тій самій хвилині вийшов замість С. Адамяна. На 88-й хвилині бременський футболіст М. Велькович отримав попереджувальну жовту картку. На завершення матчу бременці зробили останню заміну на 90-й хвилині, замінивши Р. Шміда на Н. Кейту. Ця заміна ознаменувала закінчення захоплюючого поєдинку, в якому бременський «Вердер» здобув впевнену перемогу з рахунком 2:1. Матч продемонстрував конкурентоспроможність Бундесліги і показав захопливий характер футболу. Перемога бременського «Вердера», безсумнівно, зміцнить його впевненість у своїх силах, оскільки він прагне піднятися вгору турнірною таблицею, а «Кольн» буде розчарований тим, що пішов із порожніми руками, але зможе витягти зі свого виступу позитивні моменти.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дармштадт — Вердер, Кельн — Штутгарт.