Брест — Ліон — 1:0. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 23:52 23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ... Брест — Ліон — 1:0. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і Ліон (Франція).

Брест - Лион - 1:0. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистикаБрест - Лион - 1:0. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 6-й тур

Брест (Франція) — Ліон (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: С. Муньє (87)

Попередження: Ernest Nuamah (10), П’єр Ліс Мелу (31), М. Камара (64), Ліліан Брассьє (81)

Огляд матчу Брест — Ліон:

У захопливому поєдинку Ліги 1 на стадіоні «Франсіс-Ле Бле» «Стад Брестуа 29» здобув перемогу над «Ліоном», забивши пізній гол і здобувши незабутню перемогу. Матч продемонстрував рішучість і стійкість обох команд, на полі розгорнулася напружена боротьба. Перший тайм розпочався обережно, обидві команди прагнули встановити свою перевагу. Гравці наполегливо боролися за володіння м’ячем, створили кілька моментів, але в підсумку так і не змогли вийти з глухого кута. У перерві рахунок так і залишився 0:0, і вболівальники обох команд із нетерпінням чекали перелому в другому таймі. На 10-й хвилині гри гравець «Ліона» Е. Нуама отримав жовту картку за грубе порушення правил. Це задало тон запеклому поєдинку, коли з обох боків посипалися удари. На 31-й хвилині «Стад Брестуа 29» у відповідь отримав жовту картку, а П. Ліс-Мелу був попереджений. Другий тайм почався з того, що на 51-й хвилині «Ліон» зробив першу заміну. П. Акуоку замінив А. Мейтланд-Нілса, намагаючись посилити атакувальний потенціал команди. Через хвилину «Ліон» зробив ще дві заміни: Е. Нуама і Д. Морейра були замінені на М. Бальде і Т. Кадевера відповідно.

Stade Brestois 29, вирішивши взяти гору, продовжував насідати, заробивши жовту картку на 64-й хвилині, коли М. Камара був попереджений. Відчуваючи необхідність у свіжих силах, господарі поля зробили першу заміну на 70-й хвилині: М. Сатріано замінив С. Муні. На 76-й хвилині команда зробила ще дві заміни: замість М. Камари і К. Думбія вийшли Х. Маньєтті і Ж. Мартін. На 79-й хвилині «Ліон» вирішив ввести в гру А. Лаказетта замість Р. Черки, намагаючись викликати пожвавлення. Однак саме «Стад Брестуа 29» знайшов той прорив, який так довго шукав. На 87-й хвилині Ш. Муні забив гол, який привів у захват глядачів, забезпечивши команді надважливу перевагу. Залишалися лічені хвилини, і «Стад Брестуа 29» зробив останню заміну: на 84-й хвилині Ж. Ле Дуарон замінив Б. Брахімі. Господарям вдалося втримати перевагу, незважаючи на пізню жовту картку, отриману Л. Брасьє на 81-й хвилині. Після фінального свистка «Стад Брестуа 29» святкував важку перемогу, а «Ліону» залишалося тільки зализувати рани. Цей матч став підтвердженням конкурентної природи Ліги 1, обидві команди показали захопливу гру. На стадіоні «Стад Франсіс-Ле Бле» відбувся незабутній поєдинок, і вболівальники з нетерпінням чекали на наступну главу у своєму футбольному шляху.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Брест, Реймс — Ліон.