Бернлі — Ман.Юнайтед — 0:1. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 23:57 23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Ман.Юнайтед — 0:1. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Ман.Юнайтед (Англія).

Бернли - Ман.Юнайтед - 0:1. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Ман.Юнайтед - 0:1. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 6-й тур

Бернлі (Англія) — Ман.Юнайтед (Англія) — 0:1 (0:1)
Голи: Bruno Fernandes (45)

Предупредження: Далот (13), Регілон (55), J. Бейєр (90+3)

Огляд матчу Бернлі — Ман.Юнайтед:

Бернлі — Манчестер Юнайтед: Запекла боротьба на стадіоні Turf Moor У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги «Бернлі» приймав «Манчестер Юнайтед» на легендарному стадіоні Turf Moor. Обидві команди прагнули здобути надважливу перемогу в цьому довгоочікуваному матчі. Від початку і до кінця гри вболівальники перебували в напрузі, а підсумковий рахунок зрештою виявився на користь гостей із перевагою всього в один м’яч. На початку гри і «Бернлі», і «Манчестер Юнайтед» вийшли на поле у всеозброєнні, демонструючи свою майстерність і рішучість. Перша помітна подія сталася на 13-й хвилині, коли гравець «Манчестер Юнайтед» Д. Далот отримав жовту картку, показавши інтенсивність і фізичне напруження матчу з перших хвилин. На 20-й хвилині «Бернлі» здійснив першу заміну: Дж.Б. Гудмундссон замінив М. Трезора Ндайішіміє. Цей тактичний хід був спрямований на те, щоб надати команді «Бернлі» свіжості та зарядити її енергією. Уже за кілька хвилин «Манчестер Юнайтед» вирішив, що повів у рахунку. Однак святкування було перервано, оскільки гол було скасовано через ознаку «поза грою». Ближче до перерви «Манчестер Юнайтед» вдалося вирватися вперед. На 45-й хвилині Б. Фернандеш, на радість уболівальників, переправив м’яч у сітку. Цей гол не тільки дозволив його команді повести в рахунку, а й перевів хід матчу на користь «червоних дияволів». Другий тайм також був насиченим і драматичним. На 55-й хвилині жовту картку отримав гравець «Манчестер Юнайтед» С. Регуйлон, що свідчить про запеклість поєдинку.

Обидві команди були сповнені рішучості залишити свій слід у цій зустрічі, і жодна з них не хотіла здаватися без бою. Коли час наблизився до 73-ї хвилини, «Бернлі» вирішив зробити три швидкі заміни. А. Ремзі, З. Амдуні та Л. Колеошо вийшли на заміну замість С. Берге, Х. Родрігеса та Х. Брууна Ларсена відповідно. Господарі сподівалися, що ці зміни допоможуть переломити хід гри на свою користь, додавши їй свіжих ідей та імпульсу. На 79-й хвилині до ажіотажу замін підключився «Манчестер Юнайтед». Тактичний хід С. Регуйлона замість Р. Варана був спрямований на зміцнення оборони та збереження невеликої переваги в рахунку. Коли гра висіла на волосині, Бернлі зробив останню заміну на 86-й хвилині. Дж. Браунхілл був замінений на Б. Мануеля Хеділазіо в останній спробі врятувати очко в матчі. Манчестер Юнайтед повторив стратегію заміни суперника, зробивши другу заміну на 89-й хвилині. Дж. Еванс був замінений на С. Амрабата, що дозволило «Манчестер Юнайтед» зберегти оборону і довести матч до перемоги. У заключній стадії матчу спалахнули конфлікти: на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Бернлі» Дж. Байєр. Було видно, що обидві команди викладаються на полі на повну, борються за кожен сантиметр і не беруть полонених. Коли пролунав фінальний свисток арбітра, «Манчестер Юнайтед» вийшов переможцем, здобувши важку перемогу над «Бернлі» з рахунком 1:0. Гра продемонструвала найкращі сторони обох команд, залишивши вболівальників та експертів у захваті від тонких моментів і хвилювання, які може подарувати тільки футбол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Бернлі, Ман.Юнайтед — Кр-л Пелас.