Альмерія — Валенсія — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 00:04 23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Валенсія — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Валенсія (Іспанія).

Альмерия - Валенсия - 2:2. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Валенсия - 2:2. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 6-й тур

Альмерія (Іспанія) — Валенсія (Іспанія) — 2:2 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Альмерія — Валенсія:

Альмерія та Валенсія провели напружений матч Ла Ліги на стадіоні Power Horse — Estadio de los Juegos Mediterráneos. Гра завершилася в захопливій нічиїй з рахунком 2:2, у якій обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. 14-та хвилина принесла «Валенсії» перевагу, коли Д. Лопес ударом з лінії штрафного вивів свою команду вперед. Альмерія не збиралася так просто здаватися і боролася, щоб вирівняти становище. У перерві рахунок залишився 0:1 на користь Валенсії. Однак у другому таймі «Альмерія» знову активізувалася і перевернула хід гри, забивши на 59-й хвилині рівний гол. С. Аррібас був відповідальний за повернення своєї команди в гру і розлютив глядачів. По ходу матчу ажіотаж продовжував наростати. Обидві команди рвалися вперед у пошуках перемоги, і гра ставала все більш фізичною. На 61-й хвилині жовту картку отримав гравець «Альмерії» К. Монтес, що ще більше посилило напруження гри. Однак «Валенсія» швидко відповіла, і на 64-й хвилині Х. Герра забив гол, знову вивівши свою команду в лідери.

Однак «Альмерія» не відступила, і вже за п’ять хвилин С. Аррібас забив свій другий гол. Аррібас забив свій другий гол у матчі і знову зрівняв рахунок. Ближче до кінця гри «Альмерія» провела кілька замін, намагаючись домогтися перемоги. На 75-й хвилині Л. Суарес і Лазаро замінили Л. Робертоне та І. Бабу, що додало команді нових сил. У матчі було кілька гострих моментів: на 84-й хвилині жовті картки отримали Г. Мелеро («Альмерія») та на 86-й хвилині Х. Гайя («Валенсія»). В останні хвилини гри напруга ще більше зросла, що призвело до жовтої картки Л. Рамазані (Альмерія) та низки замін у складі «Валенсії». На 87-й хвилині замість П. Гозальбеса вийшов А. Альмейда, на 90-й хвилині Д. Лопес замінив Х. Гонсалеса, а Х. Дуро — М. Домінгеса. У підсумку жодна з команд не змогла домогтися переможного голу, і матч завершився заслуженою нічиєю — 2:2. І «Альмерія», і «Валенсія» продемонстрували свою силу та рішучість упродовж усієї гри, залишивши вболівальників задоволеними захопливим видовищем. Цей матч став підтвердженням конкурентної природи Ла Ліги та рівня талантів, що демонструються в іспанському футболі. Стадіон Power Horse — Estadio de los Juegos Mediterráneos став свідком напруженої боротьби, в якій проявилися дух і майстерність обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Альмерія, Валенсія — Реал С-дад.