Циганков отримав найнижчу оцінку серед усіх гравців стартового складу «Жирони» за матч із «Мальоркою»

2023-09-24 10:04 Гра українського півзахисника іспанської «Жирони» Віктора Циганкова у вчорашньому матчі своєї команди з «Мальоркою» (5:3) у ... Циганков отримав найнижчу оцінку серед усіх гравців стартового складу «Жирони» за матч із «Мальоркою»

Гра українського півзахисника іспанської «Жирони» Віктора Циганкова у вчорашньому матчі своєї команди з «Мальоркою» (5:3) у 6-му турі чемпіонату Іспанії.

Віктор Циганков

Портал SofaScore поставив хавбеку лише 6.8 бала, що стало найнижчою оцінкою серед усіх гравців основного складу «Жирони» в цій зустрічі (стільки ж отримав і воротар команди Пауло Гассаніга). Схожим чином гру українця оцінив WhoScored: у даному випадку у Циганкова 6.5 бала, але у згаданого Гассаніги оцінка ще нижча — 6.2.

Нагадаємо, у матчі «Жирона» — «Мальорка» Циганков «привіз» пенальті у ворота своєї команди вже на третій хвилині зустрічі. Утім, це не завадило його команді завершити перший тайм із рахунком 4:1.

Щодо ще одного українського легіонера «Жирони», нападника Артема Довбика, то він за матч із «Мальоркою» отримав високі оцінки (українець, нагадаємо, у цій зустрічі записав собі до активу гол із пенальті та результативну передачу) — 8.0 від SofaScore та 8.2 — від WhoScored.

Кращий коментар

auto-pashik73
Ihor pashik#73 - Наставник
24.09.2023 10:46
Другий матч підряд, коли наших змінюють, то Жирона пропускає пару та починаються нерви. Довбик та Циганков добре вписалися там.