Гавр — Клермон — 0:0. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 17:57 24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і ... Гавр — Клермон — 0:0. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і Клермон (Франція).

Гавр - Клермон - 0:0. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистикаГавр - Клермон - 0:0. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 6-й тур

Гавр (Франція) — Клермон (Франція) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Гавр — Клермон:

«Гавр» здобув перемогу в захопливому і напруженому футбольному матчі з «Клермон Фут» у престижній Лізі 1. Матч проходив на чудовому стадіоні Stade Océane, де панувала напружена атмосфера, як для гравців, так і для вболівальників. З перших же хвилин обидві команди продемонстрували свою рішучість здобути надважливу перемогу. Уже на четвертій хвилині Н. Аліуї, гравець «Гавра», блискучим голом переломив хід матчу, забезпечивши своїй команді перевагу. Лише через три хвилини його товариш по команді М. Байо приголомшливим ударом збільшив перевагу, залишивши «Клермон Фут» у меншості на два м’ячі. Однак «Клермон Фут» швидко відреагував і продемонстрував свій бойовий дух. Ж. Гастьєн отримав жовту картку на 22-й хвилині, але це не призвело до деморалізації команди. На 45-й хвилині К. О. Конаті вдалося забити гол у ворота «Клермон Фут», скоротивши відставання до одного м’яча перед перервою. Другий тайм розпочався з гострої боротьби з обох сторін. Гравці команди LE Havre А. Санганте та А. Десмас отримали жовті картки на 48-й та 50-й хвилинах відповідно, що свідчить про загострення боротьби. С. Ніколсон із команди «Клермон Фут» також був попереджений жовтою карткою на 52-й хвилині.

По ходу матчу обидві команди зробили важливі заміни, щоб посилити свої дії. На 73-й хвилині «Клермон Фут» перехопив ініціативу, замінивши Ж. Гастьєна і К. О. Конате на Е. Рашані і М. Зеффана відповідно. Гавр швидко відповів своїми замінами: Н. Аліуї та М. Байо замінили Е. Саббі та А. Логбо. На 82-й хвилині Гавр зробив ще одну заміну, замінивши Ж. Казиміра на О. Ель-Хаджама. На 83-й хвилині «Клермон Фут» пішов за цим прикладом, замінивши Мухаммеда Шама і М. Гоналонса на Г. К’єї і Х. Кейту. Гравець «Гавра» Ю. Кехта також вийшов замість Р. Ндіайє, а А. Сейду з «Клермон Фут» отримав жовту картку на 85-й хвилині. На 88-й хвилині «Гавр» ввів у гру Д. Кузяєва, а на 89-й хвилині «Клермон Фут» ввів у гру Ж. Аллевіна. Під час цієї ж заміни у складі «Клермон Фут» на поле вийшов Б. Бутобба. Після напруженої боротьби матч завершився перемогою «Гавра» з рахунком 2:1. Гравці проявили неабияку майстерність і цілеспрямованість протягом усієї гри, порадувавши глядачів на трибунах і вдома. Матч «Гавр» — «Клермон Фут» став захопливим поєдинком, який продемонстрував конкурентоспроможність і талант обох команд. Це був незабутній матч у Лізі 1, і гравці можуть пишатися своєю грою на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — Лілль, Клермон — ПСЖ.