Ліверпуль — Вест Гем — 3:1. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 18:01 24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Вест Гем — 3:1. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Ливерпуль - Вест Хэм - 3:1. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Вест Хэм - 3:1. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 6-й тур

Ліверпуль (Англія) — Вест Гем (Лондон) — 3:1 (1:1)
Голи: Мохамед Салах (16), Nunez Darwin (60), Діого Хота (85) — Боуен (42)

Предупредження: Е. Альварес (36), Зума (83)

Огляд матчу Ліверпуль — Вест Гем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Анфілд» «Ліверпуль» і «Вест Гем» здобули перемогу з рахунком 3:1 після напруженого другого тайму. Обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, подарувавши вболівальникам захоплююче видовище. Перший тайм почався з атак обох команд, і «Ліверпулю» не знадобилося багато часу, щоб відкрити рахунок. На 16-й хвилині у ворота «Ліверпуля» було призначено пенальті після фолу в штрафному, і Мохамед Салах впевнено реалізував його, вивівши свою команду вперед. «Вест Гем» добре відреагував на це і виглядав небезпечно у своїх контратаках. На 36-й хвилині їхні зусилля були винагороджені жовтою карткою для Е. Альвареса. Проте вже на 42-й хвилині «Вест Гем» зрівняв рахунок. Джаррод Боуен вдалим ударом зрівняв рахунок, залишивши захист «Ліверпуля» в заціпенінні. Перед самою перервою «Ліверпуль» вирішив повернути собі лідерство, коли Кертіс Джонс влучив у сітку. На жаль для господарів, гол було скасовано через положення «поза грою». На другий тайм «Ліверпуль» вийшов із новими силами та рішучістю. На 60-й хвилині Д. Нуньєс, скориставшись вдалою командною грою, переправив м’яч у ворота воротаря «Вест Гема», забезпечивши «Ліверпулю» перевагу 2:1.

Під час матчу обидві команди провели заміни, щоб влити свіжі сили у свої склади. Так, на 74-й хвилині у складі «Вест Гема» з’явилися М. Антоніо і Т. Соучек, тоді як «Ліверпуль» ввів у гру Р. Гравенберха, К. Гравенберха і Т. Соучек. Гравенберха, К. Гакпо та Діого Йоту. На 83-й хвилині гравець «Вест Гема» К. Зума отримав жовту картку за фол, що підкреслило напруженість матчу. Однак остаточне рішення залишилося за «Ліверпулем». На 85-й хвилині Діого Жота вдалим голом збільшив перевагу «Ліверпуля», забезпечивши перемогу своїй команді. У заключному періоді обидва менеджери зробили чергові заміни. На 87-й хвилині «Вест Гем» ввів у гру Л. Пакете та Д. Інгса, а «Ліверпуль» — А. Мак Аллістера та В. Ендо на 88-й хвилині. Загалом, це був захопливий футбол на «Анфілді», у якому «Ліверпуль» продемонстрував свою стійкість, відірвавшись від суперника і здобувши важливу перемогу. Цей результат ще раз підтверджує їхній статус серйозних претендентів на титул чемпіона Прем’єр-ліги. З іншого боку, «Вест Гем» буде розчарований тим, що розтринькав свою перевагу, але може отримати позитивні моменти зі своєї енергійної гри. По ходу сезону Прем’єр-ліги і «Ліверпуль», і «Вест Гем» прагнутимуть розвинути успіх в одному з найконкурентніших чемпіонатів світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенгем — Ліверпуль, Вест Гем — Шеффілд Юнайтед.