Арсенал — Тоттенгем — 2:2. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 18:03 24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Тоттенгем — 2:2. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Тоттенгем (Лондон).

Арсенал - Тоттенхэм - 2:2. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаАрсенал - Тоттенхэм - 2:2. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 6-й тур

Арсенал (Лондон) — Тоттенхем (Лондон) — 2:2 (1:1)
Голи: Ромеро (26), Б. Сака (54) — Сон Хин Мін (42), Сон Хин Мін (55)

Попередження: Ієнома Дестіні Удогіє (15), Едегор (15), П. М. Сарр (45+1), Біссума (45+1), Хаверц (57), Е. Нкетія (67), Ромеро (75)

Огляд матчу Арсенал — Тоттенгем:

«Арсенал» і «Тоттенгем» подарували любителям футболу захопливий матч на стадіоні «Емірейтс» у рамках Прем’єр-ліги. Інтенсивність і суперництво цих двох клубів Північного Лондона були на висоті, обидві команди викладалися на полі на повну. У перерві рахунок був 1:1, а в підсумку вийшла захоплива нічия 2:2. Початок матчу був сповнений ентузіазму, обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль. Однак фізичний характер гри швидко дався взнаки, і вже на перших хвилинах було показано кілька жовтих карток.

На 15-й хвилині жовту картку отримав Мартін Одегаард з «Арсеналу», потім Дапо Удогі з «Тоттенхема» отримав попередження. На 26-й хвилині сталася неприємна для «Арсеналу» подія: Крістіан Ромеро забив гол у власні ворота, забезпечивши «Тоттенгему» перевагу. Але «Арсенал» швидко відповів на це перед самою перервою, коли на 54-й хвилині Букайо Сака заробив пенальті. Впевнено реалізувавши пенальті, він зрівняв рахунок — 1:1. Не встиг «Арсенал» зрівняти рахунок, як «Тоттенгем» знову перехопив ініціативу. На 55-й хвилині Сон Хин-Мін забив свій другий гол у матчі, продемонструвавши свою майстерність у завершенні гри. За рахунку 2:1 інтенсивність гри ще більше зросла, команди продовжували йти вперед, прагнучи знайти переломний момент. Гра стала більш жорсткою, що призвело до збільшення кількості жовтих карток. На 45-й хвилині жовті картки отримали П’єр-Еміль Хойбйорг та Ів Біссума з «Тоттенхема». Під час матчу обидва менеджери зробили найважливіші заміни в надії змінити результат гри. На 46-й хвилині у складі «Арсеналу» з’явилися Фоларін Балогун і Деклан Райс, що додало команді нових сил. «Тоттенгем» також зробив заміну: на 63-й хвилині Марсель Соломон замінив Брайана Гіла. У міру загострення боротьби в півзахисті в матчі стало з’являтися все більше жовтих карток. Гравці «Арсеналу» Кайо Хаверц і Едді Нкетіа, а також гравець «Тоттенхема» Ромеро отримали попередження на 57-й, 67-й і 75-й хвилинах відповідно. На 77-й хвилині менеджер «Арсеналу» вирішив зробити ще одну заміну, випустивши на поле Габріеля Жезуса замість Рейсса Нельсона. Тоттенгем відповів практично одразу, випустивши на 78-й хвилині Джеймса Медісона замість П’єра-Еміля Хойбйорга. Однак найнесподіванішим рішенням стала заміна Сон Хин-Міна на Річарлісона на тій же хвилині. У той час як час минав, обидві команди прагнули перемоги. Однак цього не сталося, і матч завершився у впертій боротьбі внічию. На 90-й хвилині гравець «Арсеналу» Букайо Сака замінив Еміля Сміта Роу. Обидві команди продемонстрували свої таланти, рішучість і дух суперництва протягом усієї гри. Вболівальники отримали задоволення від захопливого матчу, сповненого голами, драматизмом і напруженими моментами. Ця захоплююча нічия між «Арсеналом» і «Тоттенхемом», безсумнівно, увійде до числа найбільш пам’ятних зустрічей у Прем’єр-лізі цього сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Арсенал, Тоттенгем — Ліверпуль.