Юнацька збірна України програла на Євро-2024 (U-17) й другий свій матч

2024-05-23 21:36 Сьогодні, 23 травня, свій другий матч на чемпіонаті Європи провела юнацька збірна України (U-17). Євро-2024 (U-17). ... Юнацька збірна України програла на Євро-2024 (U-17) й другий свій матч
23.05.2024, 21:36

Сьогодні, 23 травня, свій другий матч на чемпіонаті Європи провела юнацька збірна України (U-17).

Євро-2024 (U-17). Група А. 2-й тур

Україна (U-17) — Чехія (U-17) — 1:3 (0:1)
Голи: Дігтярь (90+5 пен.) — Мудри (12 пен.), Пенкса (61, 88).

Україна (U-17): Макаренко, Шелекета (Рибак, 67), Третяк, Дігтярь, Стрільчук, Редушко, Сорока, Оличенко (Вакулюк, 84), Денисов (Бондар, 67), Степанов (Попов, 84), Богданов (Драган, 90+3).

Перший тайм пройшов за переваги підопічних Їржі Жилака. Вони одразу почали створювати моменти, заробляти кутові, а на 12-й хвилині Мудри відкрив рахунок із пенальті, який українці привезли собі самі. Наша команда відповіла неточним ударом Стрільчука.

На 31-й хвилині синьо-жовтих виручив Макаренко, відбивши удар Пенкси з кількох метрів, пізніше чехи навіть забили, але з офсайду. Лише перед самою перервою голкіпера суперників перевірили Степанов і Дігтярь.

Другий тайм розпочався з удару Степанова вище цілі. На 57-й хвилині Шванцара пробачив нашу збірну, пробивши з льоту в стійку. Згодом партнери вивели сам на сам із кіпером Квачека, але Макаренко дуель виграв. Та вже за мить Ржегачек прострілив на дальню стійку, де Пенкса зумів проштовхнути м’яч у ворота.

Скоротити відставання українцям не вдалося. Натомість на 88-й хвилині Пенкса оформив дубль, знявши питання про переможця. У компенсований час Дігтярь реалізував зароблений Стрільчуком пенальті, тож у підсумку "синьо-жовті" програли з рахунком 1:3.

Зазнавши другої поразки поспіль (в першому турі Україна поступилася Сербії, 0:1), підопічні Юрія Мороза мають примарні шанси на вихід із групи. Наступну гру, проти господарів із Кіпру, наші хлопці проведуть 26 травня.