Монпельє — Ренн — 0:0. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 20:00 24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Ренн — 0:0. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Ренн (Франція).

Монпелье - Ренн - 0:0. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистикаМонпелье - Ренн - 0:0. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 6-й тур

Монпельє (Франція) — Ренн (Франція) — 0:0 (0:0)

Предупредження: B. Yildirim (32), Жоріс Чотар (78), Джордан Феррі (90+4)

Огляд матчу Монпельє — Ренн:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Монпельє» зустрівся з «Ренном» на стадіоні «Стад де ла Моссон-Мондіаль 98». Обидві команди були сповнені рішучості здобути перемогу і піднятися вгору турнірною таблицею, але, на жаль, все закінчилося безгольовою нічиєю. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, обидві команди створювали моменти, але не могли потрапити в площину воріт. Рахунок 0:0 у перерві відобразив напружений і наполегливий характер гри. На початку другого тайму «Ренн» отримав перше вилучення в матчі на 32-й хвилині, коли жовту картку отримав Б. Йілдірім. Це, як здалося, додало грі додаткового напруження, і обидві команди стали активніше намагатися прорватися вперед. На 65-й хвилині «Ренн» зробив першу заміну, замінивши Д. Дуе на Ф. Рідера. Незабаром після цього була проведена ще одна заміна — замість Б. Йілдіріма в гру був введений А. Гуірі. Менеджер «Ренна» сподівався, що свіжі сили допоможуть вийти з глухого кута. У відповідь на заміни «Ренна» «Монпельє» також вніс зміни до свого складу. На 74-й хвилині К. Файад був замінений на М. Аль-Тамарі. Обидві команди перебували у відчайдушному пошуку голу, сподіваючись піти з поля переможеними. Ренн продовжував робити заміни, намагаючись знайти переможний гол.

На 75-й хвилині І. Салах був замінений на Е. Ле Фе. Через хвилину Л. Ассіньон змінив Ж. Дуе. Ці тактичні перестановки свідчили про те, що обидва менеджери були налаштовані на здобуття трьох очок. У завершальній стадії матчу напруга наростала, гравці активно боролися в півзахисті та рішуче оборонялися. На 78-й хвилині «Монпельє» отримав жовту картку за попередження Ж. Шотара. Під кінець часу «Монпельє» також зробив заміни, намагаючись вирвати перемогу. На 81-й хвилині В. Хазрі замінив С. Делайє, а А. Адамс вийшов замість К. Йебоа. Менеджер «Монпельє» сподівався, що ці нові обличчя зможуть вплинути на хід гри в останні хвилини. На 82-й хвилині «Ренн» зробив останню заміну: замість Е. Ле Фе вийшов Б. Сантамарія. Залишалося всього кілька хвилин, і обидві команди кинулися вперед у пошуках перемоги, але цього не сталося. Матч завершився внічию 0:0, і обидві команди задумалися про втрачені можливості. Незважаючи на безгольовий результат, гра стала цікавим видовищем для вболівальників, обидві команди продемонстрували свою силу та рішучість. Це була запекла боротьба, але в підсумку жодна з команд не змогла домогтися перелому, необхідного для завоювання всіх трьох очок.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Монпельє, Ренн — Нант.