Шеффілд Юнайтед — Ньюкасл — 0:8. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 20:29 24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) ... Шеффілд Юнайтед — Ньюкасл — 0:8. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) і Ньюкасл (Англія).

Шеффилд Юнайтед - Ньюкасл - 0:8. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаШеффилд Юнайтед - Ньюкасл - 0:8. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 6-й тур

Шеффілд Юнайтед (Англія) — Ньюкасл (Англія) — 0:8 (0:3)
Голи: Лонгстафф (21), Берн (31), Ботман (35), К. Вілсон (56), Ентоні Гордон (61), Альмірон (68), Бруно Гімарайнш (73), Ісак (87)

Попередження: A. Ahmedhodzic (28), J. Робінсон (34), Вінісіус Соуза (75), (90+4)

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Ньюкасл:

У шокуючому за напруженням пристрастей поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Бремолл Лейн» «Ньюкасл Юнайтед» здобув вольову перемогу над «Шеффілд Юнайтед» із рахунком 8:0. Матч розпочався з несподіваної заміни у складі «Ньюкасла»: на 12-й хвилині Х. Барнс замінив А. Гордона. Не гаючи часу, «Ньюкасл» став домінувати, і на 21-й хвилині С. Лонгстафф вразив ворота суперника. Лонгстафф вразив ворота суперника, забезпечивши команді перевагу. Уже за кілька хвилин гравець «Шеффілд Юнайтед» А. Ахмедходжич отримав жовту картку на 28-й хвилині, що додало їм неприємностей. Ньюкасл продовжував наступати, і на 31-й хвилині Д. Берн збільшив свою перевагу, забивши гол. Розчарування «Шеффілд Юнайтед» стало очевидним: на 34-й хвилині Дж. Робінсон також отримав жовту картку. На 35-й хвилині С. Ботман додав «Шеффілд Юнайтед» ще один гол, вивівши «Ньюкасл» уперед. Другий тайм розпочався з того, що «Шеффілд Юнайтед» спробував переломити хід матчу, зробивши заміну. На 46-й хвилині Дж. Богл був замінений на Б. Траоре. Однак у «Ньюкасла» були інші плани, і на 56-й хвилині К. Вілсон вразив ворота суперника, ще більше закріпивши свою перевагу. Прагнучи посилити атаку, «Шеффілд Юнайтед» зробив дві швидкі заміни на 62-й і 66-й хвилинах.

О. Норвуд був замінений на Т. Девіса, а Г. Хамер звільнив місце для А. Слімана. На жаль, це мало вплинуло на ритм гри «Ньюкасла». На 70-й хвилині «Ньюкасл» зробив потрійну заміну: замість М. Альмірона вийшов С. Тоналі, замість К. Вілсона — А. Ісак, а замість В. Лівраменто — К. Тріпп’єр. Це тільки посилило атакувальний потенціал команди, і на 73-й хвилині Б. Гімараєш забив гол. Гімараєш забив гол. На 81-й хвилині, коли рахунок уже був рівним, «Ньюкасл» здійснив ще одну заміну: Б. Гімараєш був замінений на Л. Холла. Остаточного удару було завдано на 87-й хвилині, коли А. Ісак вразив ворота «Шеффілд Юнайтед», залишивши їх беззахисними. Біда «Шеффілд Юнайтед» посилилася на 90-й хвилині, коли Дж. Іган отримав жовту картку. Ця ніч стала незабутньою для господарів поля, оскільки «Ньюкасл Юнайтед» розгромив їх із рахунком 8:0. Цей матч продемонстрував величезний талант і цілеспрямованість «Ньюкасл Юнайтед», який повністю придушив «Шеффілд Юнайтед» у всіх аспектах гри. Їхня злагоджена командна робота і клінічна гра були продемонстровані повною мірою, залишивши суперника шокованим і деморалізованим. З іншого боку, «Шеффілд Юнайтед» повинен буде перегрупуватися і переглянути свою стратегію, щоб оговтатися від цієї нищівної поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Шеффілд Юнайтед, Ньюкасл — Бернлі.